Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >>

30. 11. 2018 | Lucie Štěrbová:
Dobrý den,

Ráda bych se s Vámi poradila, ohledně studia jazykového kurzu AJ. Vrátila jsem se po roce a půl ze zahraničí, kde jsem žila, pracovala a 2x tydně chodila na AJ. Dostala jsem se na level B2. Ráda bych pokračovala právě i tady v ČR.

Ráda bych se tedy od ledna či února zapsala na večerní kurz angličtiny.Pokud tedy jsou. Potřebovala bych od Vás právě poradit s výběrem kurzu, který by byl pro mě vhodný.

Děkuji s pozdravem a přáním hezkého dne Lucie Štěrbová.

Váženà paní Štěrbová,
abyste byla co nejlépe zařazena do jazykového kurzu Vaší úrovně,doporučuji si udélat nejdříve hodinový test u nás. Podle Vasich slov bych tipla, ze byste mohla nastoupit do kurzu B2 více pokročilí. Test je ale nejlepším ukazatelem Vašich znalostí a i zárukou správného zařazení.
Srdečne zdraví
Ivana Šamalíková

26. 11. 2018 | Andrea Bridges:
Dobry den, nasel by chlapec-anglican ve Vasi knihovne pro sebe normalni detske knizky ( ne ucebnice)?

Vážená paní Bridges,
Váš chlapec by si u nás jistě knihy pro svůj věk vybral. Naše knihovna nabízí 17 tisíc titulů v angličtině a učebnice tvoří pouze část fondu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

26. 11. 2018 | Veronika Dejčmarová:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli bych se mohla přihlásit na letní semestr a jak dopředu se musím přihlásit?


Vážená paní Dejčmarová,
jestli myslíte přihlásit se na jazykové kurzy, tak je dobré si udělat nezávaznou rezervaci již nyní. Před vánoci budeme kurzy na letní semestr obsazovat.
Pokud jsem nezodpověděla Váš dotaz správně, prosím o jeho upřesnění.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

2. 11. 2018 | Tereza Koněvalíková:
Dobrý den,
Jsem student JCU-ZSF. Dnes nám bylo řečeno na fakultě, ze proto, aby nám byl uznán vstupní test z Aj a nemuseli jsme ho psát, stači, kdyz si u vas uděláme,, placement test" za poplatek 200 korun.Chtela bych se proto zeptat, zda-li tato informace je správná a zdali placement test je na úrovni B1, ktery potřebujeme k vstupnímu testu? Je správná i informace, ze test můžeme delat na pc z domova?
Pokud jsou tyto informace správne kdy můžeme v nejbližší době test dělat? Má to nějakou omezenou platnost? Budeme to potřebovat az na vstupní test příští září.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem
Koněvaliková Tereza


Vážená paní Koněvalíková,
ano, informace máte správné. Aby Vám test platil, tak ho musíte ale skládat u nás. Jen tak Vám můžeme vystavit potvrzení o Vaší úrovni. Přijďte raději dříve, abychom Vám s AJ mohli poradit, pokud náhodou na úroveň B1 nedosáhnete. S sebou si vezměte i občanský průkaz.
Srdečně zdravím a budeme se na Vás těšit.
I.Šamalíková

1. 10. 2018 | Žaneta Hovorková:
Dobrý den, mohu se zeptat od kolika a do kolika hodin bude probíhat burza knížek? Děkuji

Vážená paní Hovorková,
burza knih bude vždy přístupná v době našich otevíracích hodin.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

11. 9. 2018 | Petra Vondráčková:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda nemáte místo ještě v kurzu úrovně B1 - 1. část?

Děkuji Vondráčková

Vážená paní Vondráčková,
bohužel kurzy B1 - 1. část jsou obsazené. Nový kurz budeme otevírat od února 2019. Pokud bude Váš zájem o tento kurz trvat, sledujte prosím naše webové stránky s nabídkou jazykových kurzů od prosince, kdy začínají nové registrace.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

3. 9. 2018 | Dominika Novotná:
Dobrý den,
Měla bych zájem otestovat si jazykovou úroveň online. Stačí rovnou poslat peníze na účet a zaslat Vám doklad o zaplacení?
Děkuji Dominika Novotná


Vážená paní Novotná, přesně tak to udělejte a my Vám nejdéle do dvou dnů od obdržení dokladu pošleme přístupová hesla k testu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

3. 9. 2018 | Michaela Barešová:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy je možné testování jazykové úrovně, konkrétně test - dlouhá verze, přímo v Britském centru? Jsou určeny nějaké termíny nebo to lze kdykoliv v otevírací době centra?
Děkuji za odpověď


Vážená paní Barešová,
lépe je se objednat dopředu mailem či telefonicky, abyste nepřišla v době, kdy všechny počítače budou obsazeny.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 8. 2018 | Jana Sarauerová:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda lze pro využívání služeb v knihovně Britského centra používat kartu studenta JU (ISIC nebo studentskou kartu). Děkuji


Vážená paní Sarauerová,
Pokud jste studentka JU, získáváte 200 Kč slevu na členství do knihovny BC a 400 Kč slevu na mezinárodní cambridgeské zkoušky z AJ. Semináře, studovnu můžete využívat zdarma.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

5. 7. 2018 | Lenka Šálková:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,kde je možné se dozvědět, pokud nabízíte zaměstnání ve vašem Britském centru JU?
Ráda bych našla práci s angličtinou. Trvale bydlím v J.Hradci nedaleko Č.Budějovic.V UK žiji 14 let a získala jsem zde znalosti nejen s angličtinou,ale také ve školství v práci s dětmi v Primary School, tak i ve Secondary school a v College na pozici teaching assistant, billingual teaching assistant a dedicated TA. Ráda bych uplatnila své znalosti.

Děkuji za odpověď.
L.Šálková


Vážená paní Šálková,
těší mne Váš zájem pracovat v Britském centru. Bohužel v současné době žádná volná místa nenabízíme. Každopádně si schovám Váš kontakt, kdyby se něco vhodného pro Vás vyskytlo.
Srdečně zdravím a děkuji za nabídku.
I.Šamalíková

19. 6. 2018 | Monika Bartoň:
Dobrý den,prosím,je možné přihlásit syna od nového školního roku na kurz PET a dceru na FCE? Pokud ano, jedná se o kurz B1(PET) a B2 (FCE)? Děkuji Monika Bartoň

Vážená paní Bartoň,
samozřejmě pokud máme volná místa v kurzech, rádi Vaše děti u nás přivítáme. Zítra Vám pošleme zprávu o volných místech na Váš mail.
Srdečně zdraví
I. Šamalíková

10. 5. 2018 | Kateřina Koublová:
Dobrý den, omylem jsem v sekci aktualit přihlásila dceru Kateřinu Kulhánkovou na akci Helsinky, prosím o zrušení přihlášky. Děkuji

Vážená paní Koublová,
děkuji za informaci a srdečně zdravím
I.Šamalíková

2. 5. 2018 | Lenka Nováková:
Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na zkoušky FCE v Českých Budějovicích a mám dotaz, zda je možný i jiný termín než jen 9.6, případně zda li zkouška probíhá celý den.
Děkuji.


Vážená paní Nováková,
zkoušku FCE je možné skládat pouze 9.6. a pak až na podzim. Od 8 - 14 h. je písemná část a pak následuje ústní. Odhadovaný konec je nejdéle v 17:00 hod.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

2. 5. 2018 | Lenka Nováková:
Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na zkoušky FCE v Českých Budějovicích a mám dotaz, zda je možný i jiný termín než jen 9.6, případně zda li zkouška probíhá celý den.
Děkuji.

13. 4. 2018 | Josef Falta:
Vážený pane Falto,
Helsinky bude poslední přednáška v tomto školním roce. Další přednášky už plánujeme po prázdninách. V současné době se musíme věnovat zkouškám, které budou skládat stovky lidí. Na pana Sobotku se podívám, tak uvidíme.
Srdečně zdravím a jsem ráda, že naše pořady sledujete.
I.Šamalíková

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda ještě bude nějaká přednáška po 10. květnu?

A chtěl bych se ještě zeptat, zda by bylo možné, kdyby někdy v budoucnu měl přednášku Bronislav Sobotka, člověk, který je velmi zajímavý a velmi velmi obratný v anglické světě. Chtěl bych potkat ho naživo než jenom přes monitor počítače. Jeho web: http://brona.cz/

Hezký den,
Falta