Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>

30. 8. 2018 | Jana Sarauerová:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda lze pro využívání služeb v knihovně Britského centra používat kartu studenta JU (ISIC nebo studentskou kartu). Děkuji


Vážená paní Sarauerová,
Pokud jste studentka JU, získáváte 200 Kč slevu na členství do knihovny BC a 400 Kč slevu na mezinárodní cambridgeské zkoušky z AJ. Semináře, studovnu můžete využívat zdarma.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

5. 7. 2018 | Lenka Šálková:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,kde je možné se dozvědět, pokud nabízíte zaměstnání ve vašem Britském centru JU?
Ráda bych našla práci s angličtinou. Trvale bydlím v J.Hradci nedaleko Č.Budějovic.V UK žiji 14 let a získala jsem zde znalosti nejen s angličtinou,ale také ve školství v práci s dětmi v Primary School, tak i ve Secondary school a v College na pozici teaching assistant, billingual teaching assistant a dedicated TA. Ráda bych uplatnila své znalosti.

Děkuji za odpověď.
L.Šálková


Vážená paní Šálková,
těší mne Váš zájem pracovat v Britském centru. Bohužel v současné době žádná volná místa nenabízíme. Každopádně si schovám Váš kontakt, kdyby se něco vhodného pro Vás vyskytlo.
Srdečně zdravím a děkuji za nabídku.
I.Šamalíková

19. 6. 2018 | Monika Bartoň:
Dobrý den,prosím,je možné přihlásit syna od nového školního roku na kurz PET a dceru na FCE? Pokud ano, jedná se o kurz B1(PET) a B2 (FCE)? Děkuji Monika Bartoň

Vážená paní Bartoň,
samozřejmě pokud máme volná místa v kurzech, rádi Vaše děti u nás přivítáme. Zítra Vám pošleme zprávu o volných místech na Váš mail.
Srdečně zdraví
I. Šamalíková

10. 5. 2018 | Kateřina Koublová:
Dobrý den, omylem jsem v sekci aktualit přihlásila dceru Kateřinu Kulhánkovou na akci Helsinky, prosím o zrušení přihlášky. Děkuji

Vážená paní Koublová,
děkuji za informaci a srdečně zdravím
I.Šamalíková

2. 5. 2018 | Lenka Nováková:
Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na zkoušky FCE v Českých Budějovicích a mám dotaz, zda je možný i jiný termín než jen 9.6, případně zda li zkouška probíhá celý den.
Děkuji.


Vážená paní Nováková,
zkoušku FCE je možné skládat pouze 9.6. a pak až na podzim. Od 8 - 14 h. je písemná část a pak následuje ústní. Odhadovaný konec je nejdéle v 17:00 hod.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

2. 5. 2018 | Lenka Nováková:
Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na zkoušky FCE v Českých Budějovicích a mám dotaz, zda je možný i jiný termín než jen 9.6, případně zda li zkouška probíhá celý den.
Děkuji.

13. 4. 2018 | Josef Falta:
Vážený pane Falto,
Helsinky bude poslední přednáška v tomto školním roce. Další přednášky už plánujeme po prázdninách. V současné době se musíme věnovat zkouškám, které budou skládat stovky lidí. Na pana Sobotku se podívám, tak uvidíme.
Srdečně zdravím a jsem ráda, že naše pořady sledujete.
I.Šamalíková

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda ještě bude nějaká přednáška po 10. květnu?

A chtěl bych se ještě zeptat, zda by bylo možné, kdyby někdy v budoucnu měl přednášku Bronislav Sobotka, člověk, který je velmi zajímavý a velmi velmi obratný v anglické světě. Chtěl bych potkat ho naživo než jenom přes monitor počítače. Jeho web: http://brona.cz/

Hezký den,
Falta


6. 4. 2018 | Dagmar Divoká:
Vážená paní Divoká,
děkuji za informaci a srdečně zdravím.
I. Šamalíková

Dobrý den,
prosím o odhlášení z besedy Scotland in a Campervan (Thursday 19th April 2018 at 4 p.m.).
Děkuji a přeji hezký den.Divoká

29. 3. 2018 | Ondřej Hladík:
Vážený pane Hladíku,
omlouvám se za pozdní reakci. V současné době máme stovky přihlášených kandidátů na zkoušky, tak nestíhám odpovídat. Ale Vaše sleva je vyřešena, tak jsem ráda. Informace o slevách by měla všem studentům chodit intranetem a je napsaná i na webu JU.
Každopádně se na Vás těšíme u zkoušek.
Srdečně zdravím a ještě jednou se omlouvám
I.Šamalíková


Dobré ráno, paní Šamalíková,

chtěl bych se zeptat, zda mám jako student slevu na certifikát FCE a jak ji mohu uplatnit. Včera jsem se zkoušel přihlašovat přes "https://esolreg.britishcouncil.org" a nikde jsem na to nenarazil.
Děkuji za odpověď.
S přáním hezkého dne
Ondřej Hladík

25. 3. 2018 | Lucie Dragounová:
Dobrá den,
měla bych zájem o kurz FCE v dalším termínu. Kdy je možné se přihlásit?
Děkuji, L. Dragounová.


Vážená paní Dragounová,
v červnu budeme vypisovat další termíny na FCE. Sledujte webové stránky. Každopádně Váš kontakt předám kolegyni, která má jazykové kurzy na starost. Bude Vás informovat, pokud nějaké místo bude volné.
Srdečně zdravím a věřím, že se do našich kurzů dostanete.
I.Šamalíková

16. 3. 2018 | Iveta Slavíková:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné se přihlásit na jakýkoliv termín zkoušky CAE či BEC Vantage konené nejpozději do konce května.Děkuji Slavíková


Vážená paní Slavíková,
zkouška CAE se koná na začátku června, viz termín a období registrace v odd. Jazykové zkoušky. Zkoušku BEC z důvodu malého zájmu v CB letos neotevíráme. Pokud Vám termín CAE nevyhovuje, obraťte se prosím na zkouškové oddělení British Council v Praze.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

21. 2. 2018 | Dušan Horálek:
Dobrý den, rád bych přihlásil na zkoušku FCE studenta - Radek Šálek, bytem Němčice. Nemám přesné údaje. Dodal bych obratem, jakmile mi potvrdíte účast. Požádal bych Vás o to, aby mohl být ještě zaregistrován na termín 16.3.2018, jak píšete, pozdější registrace dne 22.2.2018. Jaké údaje přesně potřebujete a mohu s ním na tuto zkoušku v tomto termínu ještě počítat? Děkuji za Vaši informaci! S pozdravem Dušan Horálek

Vážený pane Horálku,
omlouvám se za pozdní odpověď. Byla jsem v zahraničí. Jsem ráda, že se podařilo pana Šálka ještě na zkoušku dohlásit. Takže vše je vyřešeno.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

7. 2. 2018 | Martina Hrušková:
Dobrý den, je možné složit zkoušku Movers do konce března, pokud bych syna přihlásila nyní?
Děkuji. Hrušková

Vážená paní Hrušková, to bohužel možné není. Termíny na YLE začínají až koncem dubna.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

5. 2. 2018 | Martina Kačenková:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda plánujete na letní prázdniny uspořádat příměstský tábor? Hledáme pro dva kluky ve věku 13ti let možnost procvičit angličtinu, především konverzace je vítána. Děkuji, Kačenková

Vážená paní Kačenková,
příměstské tábory bohužel neorganizujeme. Pošlu Vám ale na Váš mail kontakt na paní učitelku, která tábory pro děti organizuje a je šikovná.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

24. 1. 2018 | Daniela Hlavkova:
Dobry den,
je jeste nejaka sance prihlasit na kurz CAE od unora I kdyz uz je kapacita vycerpana? Nebude treba otevren paralalni kurz? Dekuji.


Vážená paní Hlávková,
pravděpodobně se uvolní místo ve čtvrtek v mírně pokročilém kurzu CAE. Dala jsem pokyny kolegyni a ona Vám zítra napíše podrobnosti ke kurzu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková