Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>

3. 4. 2016 | Tomáš Pouzar:
Dobrý den,
Píši vám ohledně problému, který mi vznikl ohledně vyzvednutí mé fyzické kopie CAE diplomu. Jsem v současné době na ERASMUS pobytu a nebudu schopen si až do poloviny léta diplom vyzvednout. Bylo by tedy možné, aby můj diplom převzala má přítelkyně? Pokud ano, jmenuje se Iveta Vidová narozena 09.09.1990. Pokud to možné je, děkuji za vstřícnost, pokud ne poprosím vás, abyste mi diplom u vás uložili abych si ho po návratu mohl vyzvednout. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď.
S přáním hezkého dne,
Pouzar


Vážený pane Pouzare,
samozřejmě možné to je. Jen prosím napište své přítelkyni plnou moc, kterou ale nemusíte ověřovat. Užijte si pobyt na Erasmu a gratuluji na dálku k získání certifikátu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

7. 3. 2016 | Jan Jakovljevič:
Dobrý den, mohl bych se zeptat jestli už jsou k dispozici (nebo kdy případně budou) certifikáty z prosincových jazykových zkoušek? Děkuji, Jakovljevič

Vážený pane Jakovljeviči,
certifikát si již můžete u nás vyzvednout. Zprávu jsme zveřejnili nedávno i v Aktuálních informacích na našem webu
Srdečně zdraví
I.Šamalíková


28. 2. 2016 | Jana a Jirka Hrdličkovi:
Dobrý den, děkujeme za bohatou nabídku anglických seminářů. Vždy pro nás návštěva v Britském centru znamená pěkně strávené odpoledne.Děkujeme a přejeme hodně dalších pěkných akcí. Hrdličkovi

Vážení Hrdličkovi,
jsme rádi, že se Vám u nás líbí a věříme, že i budoucí nabídka Vám udělá radost.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

15. 2. 2016 | Martin Pavlík:
Dobrý den, rád bych Vás pozval na účast na celosvětové události TED (Technology, Entertainment, Design) je nezávislá a nezisková platforma, která vytváří prostor pro šíření myšlenek hodných sdílení prostřednictvím krátkých a propracovaných přednášek.) V Českých Budějovicích se v roce 2015 uskutečnil první ročník této konference a zítra je v tomto městě přímý přenost první letošní TED konference (tentokrát z Vancouvru). Přenos proběhne v anglickém znění. Děkuji za rozšíření této zprávy pokud Vás zaujala.

http://www.kinokotva.cz/klient-103/kino-31/stranka-275/film-75713


Vážený pane Pavlíku,
zprávu jsem dala na vědomí našim návštěvníkům a děkuji za pozvání. Bohužel, tentokrát jsem se zúčastnit nemohla. Přeji hodně dalších zajímavých akcí a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

11. 2. 2016 | Barbora Varekova:
Dobrý den,
Chtěla bych vás prosim pozadat o prodloužení učebnic Listening activities a CD knihy Robinson Crusoe. Jsem momentálne mimo České Budějovice.

Predem mockrát děkuji
Barbora Varekova


Milá paní Vařeková, vše prodlouženo do 13.3. a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

22. 1. 2016 | Lenka Mikulenková:
Dobrý den,

je možné nahlédnout nebo si nechat zaslat zkušební testy KET i když nejsem členem? Bohužel nejsem z ČB. Děkuji za odpověď.

Lenka Mikulenková


Vážená paní Mikulenková,
zkušební test přímo na KET Vám zaslat nemůžeme, ale za 200Kč Vám můžeme zaslat přístupová hesla k testu, který Vám stanoví Vaši jazykovou úroveň a tím i vhodnou budoucí zkoušku. Vše je popsané viz. odd. testování na našich webových stránkách.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

18. 1. 2016 | Magdaléna Jirků:
Dobrý den, mám dotaz ohledně přihlašování ke zkoušce FCE a k platbě. Jakým způsobem zasílám platbu? Lze platit převodem na účet? Ráda bych se přihlásila k jarnímu termínu, tak se bojím, aby platba stihla přijít včas. A přihláška samotná se odesílá až po přijetí platby centrem?
Dívala jsem se také na přihlašovací formulář a nejsem si jistá u jedné věci - hned na začátku po zvolení typu a termínu zkoušky je na výběr mezi ALL a PAPER BASED, kterou možnost mám zvolit? Děkuji za odpověď.

Vážená paní Jirků,
můžete poslat platbu i převodem. Platba by měla na účet přijít v termínu registrace do 25.1. Každopádně nám pošlete hned po zadání příkazu platby doklad, že jste platila a my už se budeme snažit peníze hlídat a včas Vás upozornit na případné problémy.Zaškrtněte místo České Budějovice a paper based. (Pokud jste studentka JU, využijte slevy.)
Srdečně zdravím a těšíme se na Vás u zkoušky.
I.Šamalíková

4. 1. 2016 | Eva Škrabánková:
Dobrý den,
mohla bych se přihlásit jako náhradnice na PET kurz od února 2016 každé úterý 14.30 - 16.00?
Děkuji Eva Škrabánková


Vážená paní Škrabánková,
dáváme si Vás do rezervací a Příští týden Vám dáme vědět, jestli Vás do kurzu ještě není možné zařadit. Děkuji za Váš zájem a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

20. 12. 2015 | Jaroslav Jonáš:
Dobrý den,
mám dotaz ohledně anglických zkoušek. V současné době studuji poslední ročník všeobecného gymnázia a rád bych si u Vás složil jazykovou zkoušku. Angličtinu se učím již devátým rokem a myslím, že má úroveň je buď B2 nebo C1. Kterou zkoušku byste mi doporučila absolvovat?
S pozdravem
Jaroslav Jonáš


Vážený pane Jonáši,
mezi zkouškami B2 a C1 je dost velký rozdíl v náročnosti. Pokud byste se rozhodl absolvovat zkoušku C1, tak bych doporučovala udělat si u nás hodinový rozřazovací test, který Vám vyhodnotíme a doporučíme i pro Vás vhodný typ zkoušky. Cena testu je 200 Kč.
9 let studia není vždy zárukou úspěšného složení zkoušky C1, a tak bez našeho testu Vám nemohu zodpovědně C1 zkoušku doporučit.
Testujeme opět po 8. lednu.
Srdečně Vás zdravím a přeji pěkné vánoce.
I.Šamalíková

9. 12. 2015 | Ivana Brožová:
Dobrý den,
kdy budou, prosím, vypsány kurzy AJ na letní semestr?

Děkuji

Ivana Brožová

Vážená paní Brožová,
volná místa v kurzech budou na webu vystaveny v lednu 2016. Výuka začíná od února. Pokud máte ale o nějaký kurz zájem, doporučuji Vám udělat si už nyní nezávaznou rezervaci na mailu:stolbenkovam@britskecentrum.cz. O naše kurzy je veliký zájem a kolegyně si Vás zařadí do seznamu ihned.Pokud místa v kurzu budou už nyní obsazená, dozvíte se to obratem.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

7. 12. 2015 | Eva Vazačová:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda se u vás dá napsat placement test a jak to vychází finančně děkuji.

Vážená paní Vazačová,
test stojí 150 Kč. Délka trvání 1 hodina. Vzhledem k tomu, že jsme momentálně ve zkouškovém období, tak testujeme až od 15. prosince. Přijít pak můžete v otevíracích hodinách kdykoliv, nejdéle ale hodinu před koncem zavírací doby.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

11. 11. 2015 | Tomáš Wolf:
Dobrý den,
chci se zeptat zda-li je možno zde splnit placement test, případně kolik to stojí a kdy je tak možné ho udělat. Děkuji za odpověď
S pozdravem
Tomáš Wolf

Vážený pane Wolfe,
test stojí 150,- Kč, trvá 1 hodinu a přijít můžete ve čtvrtek mezi 13. - 16.hodinou. Pokud Vám tento čas nevyhovuje, napište prosím na info@britskecentrum.cz nebo volejte 387311166 a domluvte si jiný termín.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

22. 10. 2015 | Alena Niedlova:
Dobry den,
prosim o prodlouzeni ucebnic 2 ks. Instant discussions a For Real. Omlouvam se, ze jsem se doposud nedostavila k prodlozeni clenstvi a zapujcky.Napravim to v co nejkratsi dobe.
S pozdravem
Alena Niedlova


Vážená paní Niedlová,
máte vše prodlouženo do 15.listopadu. Mějte se pěkně. Příště prosím pište na info@britskecentrum.cz. Tuto stránku "dopisy" neotevíráme každý den.
Děkuji a srdečně zdravím
I.Šamalíková

19. 10. 2015 | Monika Niklová:
Dobrý den, nachází se u vás v knihovně prosím titul od Henry Jenkinse: Fans, Bloggers, and Gamers: Exploring Participatory Culture? Děkuji za odpověd, Niklová

Vážená paní Niklová,
tuto knihu v knihovně nemáme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

14. 10. 2015 | Jana Salapkova Tomaskova:
Dobry den!
Bylo by mozne domluvit se i na individualni vyuce pres Skype? Jsem na materske dovolene a nebydlim v Ceskych Budejovicich. Do budoucna zvazuji taky pripravu na mezinarodni zkousku FCE.
Dekuji! Salapkova Tomaskova

Vážená pani Tomášková,
bohužel tuto službu v současnosti nenabízíme. Srdečně zdraví.
I.Šamalíková