Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

14. 10. 2015 | Jana Salapkova Tomaskova:
Dobry den!
Bylo by mozne domluvit se i na individualni vyuce pres Skype? Jsem na materske dovolene a nebydlim v Ceskych Budejovicich. Do budoucna zvazuji taky pripravu na mezinarodni zkousku FCE.
Dekuji! Salapkova Tomaskova

Vážená pani Tomášková,
bohužel tuto službu v současnosti nenabízíme. Srdečně zdraví.
I.Šamalíková

5. 10. 2015 | Wegdan Noman:
Dobrý den, chtěl jsem zeptat jestli by mohl k vám v pátek na quick placement test mezi 10-12 hodin?je to možný?
Dejkuji vám z zprávu
s pozdravem Wegdan Noman


Vážený pane Nomane,
samozřejmě přijďte. Pokud chcete skládat velký test, přijďte prosím v 10:00 hod.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

22. 9. 2015 | Barbara Gráfová:
Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala, jaký je správný postup ohledně získání slevy na jazykové zkoušky pro studenty JČU. Je nutné zkoušku nejdříve řádně zaplatit v plné výši, poté zajít do Britského centra, předložit potvrzení o studiu a část peněz mi bude poté vrácena, nebo mám rovnou zaplatit částku již sníženou po slevě a následně donést potvrzení?
Děkuji za odpověď
S pozdravem B. Gráfová


Vážená paní Gráfová,
zaplaťte sníženou částku a potvrzení přineste do BC. Pozor, až po předložení potvrzení budete řádně zaregistrována v Cambridge.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

15. 9. 2015 | Pavlína Říská:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, do kdy musím přihlásit naše žáky na zkoušky Young learners a zda je poplatek za zkoušku myšlený za každého žáka.
Děkuji
S pozdravem
Pavlína Říská, ZŠ Záhoří


Vážená paní Říská,
na zkoušky YLE je třeba přihlásit žáky 6 týdnů před zvoleným termínem. Zkoušky u nás většinou probíhají v dubnu a květnu. Pokud byste chtěla zorganizovat zkoušky YLE pouze pro Vaší skupinu, je třeba přihlásit nejméně 18 dětí. Poplatek je za 1 žáka. Další výhody plynou z partnerství s námi. Nejlepší by bylo, kdybyste nás mohla navštívit, abych Vám vše vysvětlila podrobněji.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

13. 9. 2015 | Petra Lišková:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda budou vypsány i jiné termíny zkoušek FCE (krom 12. prosince) pro tento školní


Vážená paní Lišková
nebudou. Další termín na FCE bude až začátkem března 2016.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

4. 9. 2015 | Kristýna Trefná:
Dobrý den, předevčírem jsem vám na e-mail posílala doklad o zaplacení online testu a stále jste mi neposlali hesla ani pokyny. Mohu se zeptat kde je problém? O víkendu odjíždím na 2 týdny pryč a to už jsem ten test chtěla mít hotový. Děkuji, Kristýna Trefná

Vážená paní Trefná,
přístupová hesla k testu Vám byla odeslána 8. září. Pokud jste je neobdržela, prosím zkontaktujte nás E-mailem.
Upozorňuji, že nejrychlejší cesta, jak získat test rychle i v budoucnu, je zajít si k nám osobně a test si koupit či složit přímo u nás.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

27. 8. 2015 | Martin Pelikán:
Vážený pane Pelikáne,
děkujeme za Váš zájem.Naše kurzy jsou často rezervované půl roku dopředu. Nové kurzy se budou otevírat od února 2016. Uložíme si Váš E-mail do potencionálních zájemců o kurz B2 a v případě uvolnění místa Vás budeme kontaktovat.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

Dobrý den, rád bych se nahlásil na kurz angličtiny, úroveň B2. Všechny kurzy jsou ale zaplněné. Kdy se budou otevírat nové?

S pozdravem

Martin Pelikán

25. 8. 2015 | Kristýna Trefná:
Dobrý den,
chtěla bych si u vás otestovat svou jazykovou úroveň, abych později mohla složit nějakou mezinárodní zkoušku. Ráda bych si udělala dlouhý on-line test doma, ale nevím kde test najdu. Mám napřed poslat peníze na účet a vy mi ho pošlete na e-mail, nebo jak to funguje?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem,

Kristýna Trefná


Vážená paní Trefná,
přesně tak. Pošlete nám oskenovaný doklad a my Vám pošleme na E-mail přístupová hesla.Vše viz. www.britskecentrum.cz, odd.testování. Kdybyste potřebovala po testu dále poradit, napište, či zavolejte.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

23. 8. 2015 | Petr Bartizal:
Dobrý den paní Šamalíková,
rád bych se přihlásil od září do kurzu PET s pondělní docházkou. Tento kurz je již obsazený. Rád bych se zeptal, zda nebudete otevírat paralelní PET kurz?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Petr Bartizal

Vážený pane Bartizale,
zájem o naše kurzy je velký, takže zvažujeme i otevření nového kurzu PET. Zítra Vám pošleme zprávu na E-mail.
Srdečně zdravím a jsem ráda, že Vás naše nabídka zaujala.
I.Šamalíková

22. 8. 2015 | Jaroslava Hrabětová:
Dobrý den, v roce 2016 vycestuji za prací do UK, potřebuji jazykový kurz, který mě připraví na psaný, mluvený projev v oblati výzkumu, ekonomiky, uzavírání smluv v oblasti veřejného, soukromého i neziskového sektoru. Můžete mi prosím poradit kurz, nebo lektora pro tento účel? Děkuji Vám. J. Hrabětová

Vážená paní Hrabětová,
kontakt posílám na Váš E-mail.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

10. 8. 2015 | Natalie:
Good morning, i have a colleague who receives emails from you about upcoming talks and seminars at the Britske centrum. Would you be able to add me to your mailing list? I am a teacher T the JCU and would pass on useful information to my students. Thanking you, natalie

Dear Natalie,
I have done it.
Best wishes
Ivana Samalikova

27. 7. 2015 | Zuzana Vacková:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na bližší info ohledně vámi poskytovaných kurzů. Angličtinu se "učím" od základní školy, nyní jsem na vysoké škole, ale stále mám pocit, že mé dovednosti v angličtině nejsou pro dnešní svět dostačující. Ráda bych tedy na své angličtině pracovala. Chtěla jsem se tedy zeptat zda se mohu přihlásit na kurz FCE, kdy kurz přesně probíhá (datumově i časově),v jakém rozsahu, zda mám jako studentka JU nárok na slevu a jak ji lze uplatnit, jaká by pak byla cena kurzu?
Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Zuzana Vacková.

Vážená paní Vacková,
děkuji za Váš zájem o naše kurzy. Časy našich kurzů máte zobrazeny na našich webových stránkách v odd. Jazykové kurzy. Vzhledem ke kvalitě kurzů a následné vysoké úspěšnosti lidí u mezinárodních zkoušek je o naše kurzy mimořádný zájem. Dívala jsem se že na FCE zbývají již poslední volná místa. Je nutné reagovat tedy opravdu rychle. Vzhledem k tomu, že na JU se při magisterském studiu vyžaduje úroveň B2, doporučila bych Vám, abyste začala s FCE kurzem 1.část. Vaše znalosti si zopakujete, utřídíte a přibližně za 1,5 roku byste mohla jít ke zkoušce. Slevy na kurz studentům neposkytujeme. Cena za semestr je 4000,- Kč včetně učebnice a 40 hodin studia. V kurzu je maximálně 7 lidí a začínáme druhý týden v září. Ideální by bylo složit si před přihlášením náš rozřazovací test, viz. odd. Testování, ale než testování proběhne, může být místo v FCE kurzu rychle obsazeno.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

22. 7. 2015 | jan sudek:
dobry den, na strankach JCU jsem se docetl :"Akceptovaným dokladem je také certifikát o „Placement test“ vydaný Britským centrem JU www.britskecentrum.cz)" - prosim o blizsi informaci na muj shora uvedeny e-mail. dekuji. sudek jan

Vážený pane Sudku,
vždy záleží na rozhodnutí fakulty, na které studujete. Zeptejte se tedy na studijním oddělení Vaší fakulty, zda náš doklad o úrovni AJ akceptují či ne.Pokud ano, není problém si u nás test složit. Viz naše webové stránky. Pozor, nyní máme letní provoz, takže otevírací hodiny máme změněné.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 5. 2015 | Irina Kuklina:
Vážená paní Šamalíková,
Chtěla bych se zeptat, kolik stoji letní týdenní kurz CAE, a zda dostávají účastníci nějaký certifikát o absolvování kurzu.
Děkuji, s pozdravem,
Irina Kuklina


Vážená paní Kuklina,
letní kurz stojí 2000,- Kč a na konci kurzu dostane každý účastník potvrzení o jeho absolvování.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

18. 5. 2015 | Iveta Kadlecová:
Dobrý den,
ráda bych se informovala zda je možnost složit zkoušku IELTS V ČB? Děkuji

Vážená paní Kadlecová,
ano, jsme akreditovaným centrem i na tuto zkoušku.Zkouška IELTS se bude v CB konat v listopadu 2015. Přesné datum uvedeme ke konci června na našich webových stránkách.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková