Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>

3. 7. 2017 | Oldřich Veselý:
Dobrý den, mohu poprosit o info kdy by bylo možné vyzvednout certifikát z PET testů ze dne 26.5.2017? On line výsledky již jsou k dispozici. Děkuji, Oldřich Veselý

Vážený pane Veselý,
certifikáty ještě nemáme. Jakmile přijdou, dáme výzvu na naše stránky do odd. Aktuálních informací. Předpokládaná doba je konec srpna.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

25. 5. 2017 | Pavla Trembulaková:
Dobrý den,
skládám zkoušku FCE v Českých Budějovicích ve dnech 27.5. a 3.6. 2017 a na Vašich webových stránkách jsem nenašla žádné informace ohledně místa a času konání v těchto dnech. Kde bych našla harmonogram a adresu místa konání zkoušky pro oba dny?
Děkuji
Pavla Trembulaková.

Vážená paní Trembuláková,
na zkoušky jdou stovky lidí v různých časech. Z toho důvodu Vám posíláme Pozvánky s rozpisy na zkoušky měsíc předem přímo na Váš mail. Vzhledem k tomu, že jste zřejmě pozvánku nedostala, posíláme Vám ji v tomto Vámi uvedeném mailu ještě jednou. Kdybyste ji opět neobdržela, zavolejte nám prosím.
Srdečně zdravím a těšíme se na Vás u zkoušek.
I.Šamalíková

16. 5. 2017 | Alena Niedlová:
Dobrý den, prosím o prodloužení zapůjčených publikací. Předem děkuji a přeji very fine day
Alena Niedlová

Vážená paní Niedlová,
máte vše prodlouženo do 17.června. Příště prosím prodlužujte knihy na e-mailu:info@britskecentrum.cz.
Děkuji a srdečně zdravím
I.Šamalíková

11. 5. 2017 | Jana Bičišťová:
Dobrý den, chtěla bych tímto požádat o zaslání jakéhokoliv potvrzení, že se u Vás dne 4.5.2017 konal seminář o výuce českou učitelkou v anglické letní škole. Omlouvám se, jméno semináře již nevím. Má účetní se dožaduje nějakého dokladu o konání semináře k cesťáku. Pokud byste mi mohly vystavit potvrzení o účasti, bylo by to také možné, ale pokud vím, nic jsme tam nepodepisovali. Prosím tedy, alespoň nějaké potvrzení, že se akce konala. Děkuji mnohokrát, akce se mi moc líbila. Jana Bičišťová

Vážená paní Bičišťová,
jsme nyní každý den u zkoušek. Jakmile budu mít chvilku volna, potvrzení Vám samozřejmě zašlu.
Těší mne, že jste byla spokojená.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 5. 2017 | Marija Koljderaj:
Dobry den, rada bych zacala zas chodit na angličtinu k Vam do britského centra. Dřív jsem navštěvovala kurz od 18:10 v utery, byl to kurz FCE, tak jsem se chtela zeptat jestli bude opět od zari? Kdo ho bude vyučovat a jestli by bylo možno si na nem rezervovat misto? Moc dekuju Koljderaj

Vážená paní Koljderaj,
začátkem června budeme opět otevírat kurzy na příští rok. Samozřejmě otevřeme i FCE kurz. Zatím ještě nevíme přesné využití lektorů, ale můžeme Vám garantovat, že všichni lektoři, kteří u nás učí, jsou velmi zkušení jak po odborné, tak i lidské stránce.
Sledujte prosím od poloviny června naše webové stránky, odd.jazykové kurzy a jistě si vyberete kurz, který Vám bude vyhovovat. Zašleme Vám v červnu i nabídku na Váš mail.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 4. 2017 | Simona Černá:
Dobrý den. Měla bych zájem o otestováni mé jazykové urovně. Jsou nějaké pevné termíny na psaní testu nebo se dá udělat kdykoli k vám přijedeme? Nebo se datum domlouvá?
Děkuji za odpověď.
Simona Černá


Vážená paní Černá,
vždy je lepší si termín domluvit předem.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 4. 2017 | Kateřina Korčaková:
Dobrý den, měla bych otázku ohledně CAE zkoušky, konkrétně její ústní části (27.5.2017). Je tento termín fixní? Nebylo by možné se domluvit se na jindy? (Datum písemné části zkoušky mi vyhovuje.)
Děkuji za odpověď a přeji hezký den,
Kateřina Korčaková

Vážená paní Korčaková,
v Českých Budějovicích máme pouze jeden termín ústní zkoušky. Pokud byste v tento den na ústní zkoušku z vážných důvodů nemohla, mohli bychom Vám dojednat ústní termín zkoušky v Praze. Potřebujeme odůvodněnou změnu vědět při registraci na zkoušku. Pak až zjistíme, jestli mají v Praze volné místo.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

18. 4. 2017 | Michaela Uhrová:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak je to se studentskou slevou pro zkoušku FCE. Jestli je možné ji ještě uplatnit a jak ji potvrdit do přihlášky. Je potřeba nějaké potvrzení nebo stačí studentská karta?
Děkuji a přeji hezký den,
Michaela Uhrová

Vážená paní Uhrová,
je zapotřebí nám zaslat mailem nebo přinést ukázat kopii dokladu o studiu či kopii studentské karty. Pak můžete rovnou zaplatit poplatek zkoušky snížený o 400,- Kč.
Budeme se na Vás těšit u zkoušek.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

11. 4. 2017 | Milada Bílková:
Dobrý den, po konzultaci s paní Homolkovou bych chtěla přihlásit svou dceru - Elišku Bílkovou na online test, platbu na Váš účet jsem provedla dnes, po kontrole úhrady prosím o zaslání přístupových kodu na můj mail, děkuji Bílková .....přeji krásné jaro:)

Vážená paní Bílková,
testy Vám byly zaslány.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

17. 2. 2017 | Jitka Havlová:
Vážená paní Šamalíková, přihlásila jsem se na prezentace o Číně, Yorku a Japonsku. Na 2.3. a 23.3. bych ráda pozvala VŠ anglicky mluvící studentku z Japonska, bude-li mít zájem.¨

Vážená paní Havlová,
samozřejmě bude vítána.
Mějte se pěkně a těšíme se na Vás obě.
I.šamalíková

7. 2. 2017 | Lenka Tomšejová:
Dobrý den, přemýšlím o absolvování zkoušky úrovně PET v květnu. Kurz je již obsazený, pokud se dobře dívám. Bude se ještě prosím nějaký otvírat?bohužel jsem omezena časem, mohu jen ve večerních hodinách. potřebovala bych pouze nějakou menší, např. měsíční přípravu, resp. průpravu, na co se zaměřit atd., jinak bych se pokusila učit sama. Děkuji za odpověď Tomšejová

Vážená paní Tomšejová,
kurz je obsazený. Pošlu Vám kontakt na soukromého učitele na Váš E-mail. Možná by Vám pouze stačilo zajít si do naší knihovny a vypůjčit si vhodné materiály na procvičování. Rádi Vám s výběrem vhodných testů poradíme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

25. 1. 2017 | Gabriela Zítková:
Dobrý den,
mám dotaz ohledně konverzace s rodilým mluvčím. Je možné se do kurzu přihlásit? Jak často probíhá a který den a v jakou hodinu? Cena je tedy 3000 Kč na 5 měsíců?

Díky

Zítková Gabriela


Vážená paní Zítková,
bohužel konverzační kurzy letos z kapacitních důvodů neotevíráme. Každopádně děkuji za Váš zájem.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 1. 2017 | Helena Šebestová:
Dobrý den. Omlouvám se a prosím o zrušení přihlášky na akci 18.1. s panem Hynkem Kmoníčkem. Ve středu se nemohu zúčastnit, nevšimla jsem si, že akce není jako obvykle ve čtvrtek.
S pozdravem
Helena Šebestová


Vážená paní Šebestová,
tentokrát jsme se museli přizpůsobit časovým možnostem pana Dr. Kmoníčka. Škoda, ale doufám, že tu není naposled.
Děkuji za zprávu a srdečně zdravím
I.Šamalíková

7. 11. 2016 | Jana Bičišťová:
Dobrý den, odeslala jsem elektronicky přihlášku na seminář, který se má uskutečnit tuto středu odpoledne. Zatím jsem v mailu nenašla odpověď. Jsem tedy prosím přihlášená? Děkuji

Vážená paní Bičišťová,
odpověď byla odeslána na Váš mail.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

4. 11. 2016 | Tomáš Hůlka:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na možnost nastoupit do vašeho kurzu CAE, dále na cenu tohoto kurzu a termín, kdy se koná.
Mockrát děkuji za odpověď,

Tomáš HůlkaVážený pane Hůlko,
poslední 2 volná místa jsou v pondělí od 16:30 h. Kurz už běží od září, takže cena by byla pod 3 tisíce včetně knihy. Bylo by nejlepší, abyste v případě zájmu zaskočil k nám a vše bychom Vám na místě upřesnili.
Děkuji za Váš zájem a srdečně zdravím
I.Šamalíková