Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

4. 9. 2012 | Markéta Kokořová:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli se u vás ještě letos budou konat FCE zkoušky.
Děkuji

Vážená paní Kokořová,
zkoušky FCE se u nás vždy konají v prosinci, březnu a červnu. Během týdne bude na našem webu (v odd. Jazykové zkoušky-dole) vyvěšena přihláška ke zkoušce, kterou si budete moci stáhnout. Kdybyste potřebovala poradit s přípravou na zkoušku, rádi Vám u nás pomůžeme.
Mějte se pěkně,
I.Šamalíková

3. 9. 2012 | Stavraki A.:
Dobrý den,
přihlásila na Vaše jazykové kurzy začátkem dubna svého syna Stavraki A. 19. 4. 2012 syn udělal Online test v Britském centru JU. Podle bodové ohodnocení p . PhDr. Marie Stolbenková orientačně ukázala jazykovou úroveň, řekla, že je volná místa i slíbila ozvat se. Do dnešního dne nikdo nic ne dál nám vědět.
Děkuji za odpověď.
p.Stavraki A.


Vážená paní Stavraki,
děkuji Vám, že máte zájem o naše kurzy. Vždy u nás převažuje zájem nad počtem míst, která jsou k dispozici. Při Vašem hovoru s Dr. Stolbenkovou došlo k nedorozumění. Naše praxe je taková, že po vyhodnocení testu si zájemce zařadíme do seznamu a pokud právě není místo v kurzu volné, tak čekáme až se pro něj vhodné místo uvolní. Váš syn byl zařazen na seznam čekatelů PET kurzu, ale bohužel místo pro něj v září volné nebylo. V dubnu jsou většinou všechny zimní kurzy již obsazené. Stále ale bude veden jako případný zájemce o kurz. Jakmile se vhodné místo pro něj uvolní, dotážeme se ho přednostně, jestli má ještě o kurz zájem. Děkujeme za pochopení a věříme, že v blízké době i Váš syn do našeho kurzu nastoupí.

Srdečně zdraví
I.Šamalíková

26. 8. 2012 | Andrea Weisfeitová:
Dobrý den,
ráda bych se přihlásila na Vaše jazykové kurzy, ale už je vše obsazené. Chtěla jsem se zeptat, jestli nebudete otevírat ještě další, nebo jestli se náhodou neuvolnilo ještě nějaké místo. Měla bych zájem o přípravný kurz FCE 1. část, který se koná v pondělí. Za odpověď předem děkuji.
Andrea


Vážená paní Weisfeitová,
tento týden Vám dáme vědět, jestli budeme otevírat ještě jeden kurz FCE. Máme velký převis zájemců, ale bohužel naše prostorové kapacity jsou omezené.Děkujeme Vám za Váš zájem a koncem týdne se Vám ozveme. Prosím, pošlete nám na info@britskecentrum.cz Vaše telefonní číslo.
Děkuji a srdečně zdravím
I.Šamalíková

21. 8. 2012 | Anna Vidrmannová:
Milé Britské centrum, končí prázdniny a protože už mám všechny Vaše knížky přečteny, moc se k Vám zase těším.
Anička


Milá Aničko,
i my se na Vás těšíme a věříme, že oceníte i nově nakoupené knihy, které Vám budou v září k dispozici.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

15. 8. 2012 | Jan Nováček:
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli už náhodou nepřišly certifikáty FCE, které jsme dělali dne 7.6.2012. Na online jsem se již díval, a jelikož jsem uspěl, tak by mě zajímalo, zda již přišly.
Děkuji, Jan Nováček

Vážený pane Nováčku,
gratuluji Vám k úspěšnému složení zkoušky. Certifikáty došly. Z důvodu našich dovolených je budeme vydávat od 5. září, jak jsme zveřejnili na našich webových stránkách v Aktuálních informacích.
Pokud byste certifikát potřeboval dříve, zavolejte mi na 602427604 a domluvíme se na dřívějším předání.
Srdečně zdravím a ještě jednou gratuluji.
I.Šamalíková

2. 8. 2012 | Markéta Jedličková:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda budete otvírat další kurz Pet od září? Dívala jsem se na aktuální informace, bohužel je kapacita obsazena. Měla bych velký zájem, našlo by se zde pro mě místo? Děkuji a přeji hezký den.Vážená paní Jedličková,
zadali jsme si Vás do rezervačního systému a jakmile se nějaké vhodné místo v současné době či v budoucnu uvolní, budeme Vás kontaktovat. Naše kurzy jsou vždy dlouhodobě dopředu obsazené, ale každý zájemce se k nám vždy časem dostane.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 7. 2012 | Kateřina Straková:
Hezký den,
ráda bych poděkovala za veškerou péči, kterou Britské centrum věnuje svým klientům. Vždy se zde setkávám s příjemnou atmosférou, porozuměním a dobrou radou. Podpora a pomoc, kterou jste mi nabídli, mě úspěšně provedla zkouškami FCE a přijímacími zkouškami na vysokou školu. Velmi si cením také akcí a přednášek, které pořádáte, nabízí se tak výjimečná příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Zvláštní dík bych chtěla vyslovit paní Věře Ježkové, za její milou povahu, vlídné slovo a vášeň pro anglicky psanou literaturu. Je pro mě v životě velkou inspirací.


Vážená slečno Straková,
je pro nás všechny vždy velkým povzbuzením číst takováto hezká slova. Každá pochvala je zároveň i naším hnacím motorem. A já osobně jsem velmi ráda, že mám kolegyně, na které mohu být pyšná. Děkujeme Vám.
Srdečně zdravím a přeji pěkné léto.
I.Šamalíková

18. 7. 2012 | Štěpánka Machová:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda budete od září otevírat další přípravný kurz na zkoušku CAE, chtěla bych zkoušku skládat v prosinci.

Děkuji za informace
Štěpánka Machová


Vážená paní Machová,
dáme Vám vědět začátkem srpna, jestli je ještě nějaké místo volné. Momentálně vyřizujeme všechny předešlé rezervace. I Vás si nezávazně dáme do požadavků. Každopádně děkujeme za Váš zájem a ozveme se.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 5. 2012 | Jan Gryml:
Vážená paní doktorko,
děkuji za možnost zúčastnit se Dnů indické kultury. Byl to pro mne velký zážitek a ze setkání s panem velvyslancem jsem byl nadšený. Děkuji a přeji hodně dalších podobných akcí.
Jan Gryml


Vážený pane Grymle,
i my Vám děkujeme za milou zprávu. Věříme, že i další pořady se Vám budou líbit.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 5. 2012 | Veronika Průková:
Dobrý den,
všimla jsem si, že aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy FCE. Měla bych zájem o absolvování kurzu FCE. Kdy by bylo možné se na kurz přihlásit a od jakého měsíce by kurz začal probíhat?

Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
s pozdravem
Veronika Průková

Vážená paní Průková,
právě zjišťujeme, kolik nových míst v FCE kurzech budeme moci uvolnit. Během 14 dnů vystavíme volná místa na našem webu v odd.jazykové kurzy. Pokud byste chtěla FCE kurz začít od začátku, nepotřebujete žádné předchozí roztestování. Pokud jste v úrovni FCE pokročilejší, je nutné si k nám přijít udělat 20 min. rozřazovací test. Uložíme si Vás do rezervací a jakmile budeme znát složení kurzů, dáme Vám vědět. Kurzy začínají v první polovině září.
Srdečně zdravím a děkujeme za Váš zájem.
I.Šamalíková

11. 5. 2012 | Markéta Jedličková:
Dobrý den,

budete vypisovat další kurzy na Pet zkoušky? Dívám, že v tuo chvíli jsou plné. Děkuji za odpověď.

Vážená paní Jedličková,
termíny kurzů budou vypsané na začátku června. Právě jsme zobrazili volná místa na letní intenzivní kurzy PET.
Děkujeme za Váš zájem.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

27. 4. 2012 | Hana Kalná:
Krásný sluníčkový den všem na Britském centru,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše perfektní služby s otevřeným srdcem! U Vás slunce svítí každý den :-). Díky za to, s jakou láskou a radostí pro nás všechny svou práci děláte.
Hanka Kalná


Milá Hanko,
to je krásné počtení. Děkujeme, za milá slova. Máme Vás tu rády.
Zdraví a těší se na Vás.
I.Šamalíková

23. 4. 2012 | Lucie Dudová:
Dobrý den, ráda bych se ještě zaregistrovala na zkoušky CAE na letní termín, jsou stále volná místa?

Vážená paní Dudová,
místa na CAE ještě jsou, ale již bude nutné zaplatit o 700,- Kč více za late entries - viz. www.britskecentrum.cz, odd aktuální informace.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

22. 4. 2012 | Eva Švecová:
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za veškeré úžasné služby, které poskytujete a obrovskou ochotu. Učení ani učení se bez BC si již nedovedu představit!


Milá paní Švecová,
děkujeme za milá slova, která jsou pro nás úžasnou vzpruhou a povzbuzením.
Mějte se pěkně a ještě jednou děkujeme.
I.Šamalíková

10. 4. 2012 | Lucie Šloufová:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné se přihlásit do již probíhajícího přípravného kurzu k CAE (všimla jsem si, že je jedno místo pro červen 2012 volné). Vzhledem k tomu, že kurz je nejspíše již v polovině, chci se zeptat, zda bych musela zaplatit plnou cenu 4000,-Kč či bychom se mohli nějak individuálně domluvit. Děkuji za odpověď!

L.Šloufová


Vážená paní Šloufová,
samozřejmě se můžete přihlásit a cena Vám bude upravena podle počtu hodin.
Srdečně zdravím a budeme se na Vás těšit.
I.Šamalíková