Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

17. 8. 2020 | Věra Šichtová:
Dobrý den,
pracuji ve školství. Ráda bych se informovala o tom, jakým způsobem probíhá kurz angličtiny s akreditací MŠMT (číslo 33172/2013-1-567) a zda se do něj můžu přihlásit. Také bych se chtěla připravovat na zkoušky Cambridge English.
Předem děkuji za odpověď
V. Šichtová


Vážená paní Šichtová,
akreditovaný kurz má tu výhodu, že by Vám ho mohl proplatit Váš zaměstnavatel, pokud k tomu bude mít finanční prostředky. Každopádně každý náš kurz slouží pouze jako příprava na zkoušky. Kolegyně,Dr. Stolbenková, která kurzy organizuje, se s Vámi spojí a podá Vám podrobné informace.
Srdečně zdravím a budeme se na Vás těšit.
I.Šamalíková

28. 7. 2020 | Michaela Pecánková:
Dobrý den,
mám dotaz, letos jsem absolvovala jazykové zkoušky FCE a zajímá mě kdy tak budou certifikáty na cetru k vyzvednutí? Nám bylo řečeno že v září. A ptám se jestli je možné než certifikáty přijdou, získat nějaké potvrzení o složení zkoušky. Hlásím se do zaměstnání a tak jeslti je možné něco takového si vyřídit kvůli zaměstnavateli.
Děkuji předem za odpověd a přeji hezký den


Vážená paní Pecánková,
jako doklad o složení zkoušky u zaměstnavatele můžete použít výsledky stažené online - termín stažení ( dnes jsme obdrželi zprávu, že bude asi o týden posunut)a přístupová hesla jste obdržela na Pozvánce na zkoušku. Certifikáty budou opravdu až v září. Sledujte prosím výzvu k vyzvednutí na našich webových stránkách v Aktuálních informacích. Kdyby se Vám nepodařilo výsledky online pak stáhnout, dejte nám vědět a my Vám s tím pomůžeme.
Srdečně zdravím a přeji pěkné léto.
I.Šamalíková

18. 6. 2020 | Pavel Ehrlich:
Prosím o informaci,zda bude knihovna otevřena 30.června 2020
Vážený pane Ehrlichu,
budeme mít otevřeno jako obvykle.
Těšíme se na Vás.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 5. 2020 | Ivana Součková:
Dobrý den,
prosím o informaci, zda budete v létě pořádat týdenní intenzivní kurzy B2 a C1.
Předem děkuji za odpověď
Ivana Součková


Vážená paní Součková,
vzhledem k tomu, že dokončujeme z důvodu koronaviru naše kurzy i v průběhu prázdnin, tak letos výjimečně intenzivní kurzy pořádat nebudeme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

8. 5. 2020 | Viktoriia Tcymbalenko:
Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na jeden z Vašich kurzu anglického jazyka. Prosím o informace o následujících terminech zahájení kurzů.

Měla bych zájem o kurz AJ na úroveň B1. Nejsem úplný začátečník, ale po dlouhé době pobytu v Rakousku, už se anglický ani pořádně nedomluvím.

Děkuji, s pozdravem,
Viktoriia Tcymbalenko.

+420 773 579 082


Vážená paní Tcymbalenko,
brzy se Vám ozveme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 4. 2020 | Nováková Tereza:
Dobrý den,
V dne 14.12.2019 jsem psala s mým kamarádem cambridge zkoušky a od nich jsme se nedozvěděli více.. Rádi bychom viděli naše výsledky. Nikomu z nás e-mail nepřišel a nikdo nás nekontaktoval.
Hezký den.
Tereza Nováková

Vážená paní Nováková,
certifikáty ze zkoušek máte již od března u nás v Britském centru. Několikrát jsme Vás během zkoušky informovali, že jakmile certifikáty obdržíme zveřejníme informaci na webu a budete si je moci u nás vyzvednout. V současné době máme již otevřeno a můžete si kdykoliv pro certifikát zajít. Máme stovky kandidátů, takže nelze bohužel posílat opakovaně E-maily. Informaci jsme v Aktuálních informacích zveřejnili již 19.března. Budeme se na Vás těšit.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

18. 4. 2020 | Diana Štroblová:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kolikrát ročně jsou zkoušky C1 Advanced? Nyní vidím, že nejbližší termín je 10.6.2020,budou i nějaké jiné termíny do konce roku?
Díky za odpověď


Paní Štroblová,
ano bude ještě jeden termín na konci června. Čekáme jen na schválení od Cambridge a hned termín uveřejníme na webu. Tak prosím o chvilku strpení. Na registraci bude dostatek času.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

15. 4. 2020 | Jana Tomrlová:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda pořádáte anglické kurzy pro malé a předškolní děti. Eventuálně individuální výuku malých dětí. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den! Jana Tomrlová

Vážená paní Tomrlová,
bohužel tyto kurzy z kapacitních důvodů neorganizujeme. Obratťe se s dotazem na JŠ Aslan nebo JŠ Sophia. Jistě Vám pomohou.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 4. 2020 | Markéta Novotná:
Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na Advanced kurz. Zajímalo by mě, kdy konkrétně kurzy začínají. Omlouvám se, pokud je někde uvedeno a přehlédla jsem, ale nemůžu to najít.😊
Děkuji,
Markéta Novotná

Vážená paní Novotná,
v současné době vyčkáváme, jak dopadne současná situace. Kurzy CAE se budou opět otevírat v září a registrovat se budete moci v druhé polovině června na našich stránkách v odd. jazykové kurzy. Doporučuji Vám se k nám přijít i otestovat. Momentálně máme zavřeno, ale počítám, že v průběhu května již provoz centra bude obvyklý. Sledujte naše Aktuální informace prosím.
Srdečně zdravím a budu se na Vás těšit.
Ivana Šamalíková

8. 4. 2020 | Ludmila Molzerová:
Dobrý den, chtěla bych dceru přihlásit na zkoušku B2 a nemůžu najít formulář. L. Molzerová Vazena pani Molzerova, muzete dceru prihlasit online na nasich strankach www.britskecentrum.cz, odd. Jazykove zkousky. Srdecne zdravi I. Samalikova

15. 1. 2020 | Nikolas Horváth:
Dobrý den ,
potřeboval bych vědět strukturu certifikace C1 a její cenu + datum , kdy zkoušká probíhá .
Předem děkuji za informace
HorváthVážený pane Hortváth,
nejbližší termín zkoušky a cena viz níže. Ostatní informace o struktuře zkoušky naleznete na našich stránkách www.britskecentrum.cz, odd. Jazykové zkoušky - Vyhledejte si zkoušku C1 a rozklikněte si stránku, kde naleznete všechny potřebné informace, které žádáte.

•C1 Advanced ( CAE ) - 4900,- Kč
- Nejbližší termín zkoušky: 14. 3.2020 (ústní část: )
- Termín registrace: do 6. 2. 2020
- Pozdní registrace: do 23. 2. 2020 (cena zkoušky + 700,- Kč)

Srdečně zdraví
I.Šamalíková

7. 1. 2020 | Radka Šinkner:
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli máte v knihovně knížky pro úplně malé děti (synovi jsou dva roky).

Děkuji za odpověď,

Radka Šinkner á


Vážená paní Šinkner,
pro předškolní děti tu nějaké knížky máme. Pro takto útlý věk ale bohužel ne.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

29. 12. 2019 | Iveta Dušková:
Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat zda je možné koupit si zkušební placement test B1 přes internet. Jsem z Tábora, tak abych nemusela jezdit do ČB.

Děkuji Vám za odpověď.

S pozdravem

Iveta Dušková


Vážená paní Dušková,
to není problém. Pošlete nám prosím na info@britskecentrum.cz kopii o zaplacení 200 Kč. Číslo účtu naleznete na našich webových stránkách v odd. Testování. My Vám pak zašleme obratem přístupová hesla k testu. Výsledek zjistíte po ukončení testu. Kdybyste ještě potřebovala následnou konzultaci, stačí zavolat či opět napsat. Srdečně zdraví
I.Šamalíková

13. 12. 2019 | Zdeněk Píšek:
Dobrý den,
měl bych zájem o jazykový kurs a nevím, do jakého kurzu se mám zapsat. Chci se zeptat, jak a kdy probíhá rozřazení. Děkuji. S pozdravem Zdeněk Píšek


Vážený pane Píšku,
na rozřazení můžete přijít kterýkoliv den v týdnu, nejpozději ale 1,5 hod. před uzavírací dobou. Test stojí 200 Kč. Pokud se přihlásíte do kurzu, budete mít test zdarma. Bylo by dobré přijít na začátku ledna. Kurzy se otevírají od začátku února a míst není mnoho.
Tak se na Vás těšíme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 11. 2019 | Lenka Varady:
Dobrý den,
náš devítiletý syn Andy projevuje velký zájem o anglický jazyk. Já sama hovořím plynuje pouze maďarsky a německy. Je mi to líto , že ho zajímá jazyk , který vůbec neovládám. Sám vyslovil přání , že by rád i mimo zdi základní školy chodil se vyučovati. Proč mu bránit?Navštěvuje třetí třídu. Snad to není problém , třeba od ledna, kdybyste otevírali kurzy ... Děkuji předem za kladné vyřízení.

S pozdravem
Varady Lenka


Vážená paní Varady, omlouvám se za opožděnou odpověď. Byla jsem mimo kancelář. Je bezvadné, že Andy má zájem o AJ. Bohužel naše kurzy jsou pro středoškolské studenty a starší. Každopádně mohu doporučit kurz v JŠ Aslan, kde mají i dětské kurzy. Jistě se pro něj najde šikovné místečko, kde bude nadšený a my si ho přebereme, až bude trošku starší.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková