Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

6. 6. 2014 | Štěpánka Tomášková:
Dobrý den,milá paní doktorko Šamalíková,chtěla jsem se zeptat,jestli víte něco bližšího o certifikátech CAE březen 2014.Zatím vám přišli jen FCE?Nevíte co je tak pozdrželo?Děkuji vám za odpověď.Štěpánka Tomášková

Milá Štěpánko,
CAE certifikáty čekáme každým dnem. Zítra je ale pro jistotu ještě zaurgujeme. Tak snad už je opravdu brzy obdržíte.
Srdečně zdravím a prosím vydržte.
I.Šamalíková

4. 6. 2014 | Thanh Huyen Vuová:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zdali poskytuje britské centrum úřední překlady např. maturitních vysvědčení. A pokud ne, tak jestli nemáte typ na konkrétní osobu, která by je poskytovala.

Předem děkuji,
Thanh Huyen Vuová


Úřední překlady neposkytujeme. Pošlu Vám na mail telefon a kontakt na paní, která Vám pomůže.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

1. 6. 2014 | Jaromí Dlouhý:
Dobrýden,
Rád bych si vyzkoušel Placement test. Chtěl bych se zeptat kdy je nejlepší doba na příchod a zdali ke zkoušce potřebuji občanský průkaz, prospisku apod. Nebo jde pouze o test na počítači. Děkuji za odpověď.
J.Dlouhý


Vážený pane Dlouhý,
v současné době jsme ve zkouškovém období, které končí 11. června. Po 11. červnu můžete přijít na test kdykoliv v našich otevíracích hodinách - nejdéle však hodinu před koncem pracovní doby. Počítačový test trvá hodinu a nepotřebujete k němu nic než OP. Cena testu je 150 Kč.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 5. 2014 | Thanh Huyen Vuová:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zdali Vaše centrum půjčuje také prospekty ke zkouškám TOEFL.


Vážená paní Vuová,
prospekty ke zkouškám TOEFL nemáme. Ale mohu Vám ke zkoušce TOEFL nabídnout učebnice a zvukové nahrávky. Presenčně si vše můžete zapůjčit zdarma. Pokud byste potřebovala materiály půjčit domů a jste studentka, poplatek do knihovny je 600 Kč na rok.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 5. 2014 | Jiří Záleský:
Dobrý den, chtěl bych se přihlásit na nějaký jazykový kurz pro zájemce o CAE, který bude začínat na podzim. Lze to již nyní, nebo musím počkat, až se tyto kurzy objeví na webu?
Děkuji, Mgr. Jiří Záleský


Vážený pane Záleský, děláme si na Vaše jméno nezávaznou rezervaci na CAE kurz. V polovině června Vám dáme vědět, jestli je pro Vás místo volné. Každopádně pokud nemáte složenou zkoušku FCE, bylo by dobré, abyste si k nám zašel na rozřazovací test. CAE kurz je velmi náročný.
Omlouvám se za pozdní reakci, byla jsem na dovolené.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

3. 4. 2014 | Alena Knopková:
Ráda bych přihlásila svou dceru na YLE zkoušky-úroveň Movers. Mohla bych dostat bližší informace?
Děkuji
A.Knopková

Vážená paní Knopková,
zkoušky YLE se u nás samozřejmě skládají ve všech úrovních v průběhu celého školního roku. Podrobné informace Vám posílám na Váš E-mail. Mějte se pěkně a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

20. 3. 2014 | Lenka Eidelpesová:
Dobrý den,chtěla bych požádat o prodloužení výpůjčky knih, které mám.
Předem děkuji Eidelpesová


Vážená paní Eidelpesová,
vše máte prodlouženo do 19.4.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

18. 2. 2014 | Jana Mašková:
Dobrý den,

ráda bych se přihlásila v nejbližší době na test testující jazykovou úroveň. Měla bych zájem o ten rozšířený test. Máte prosím vypsané nějaké termíny, na které bych mohla přijít? Předem moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Jana Mašlová


Vážená paní Mašková,
můžete přijít ve čtvrtek kdykoliv od 13 - 17 hodin. Pokud Vám tento čas nevyhovuje, přijďte příští týden kdykoliv, ale nejdéle hodinu před ukončením pracovní doby.
Těším se na Vás a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

12. 2. 2014 | Pavel Okoun:
Chtěl bych Vám velmi poděkovat za mimořádnou trpělivost a radu týkající se mého dalšího studia AJ. Setkání bylo pro mne velmi podnětné a příjemné. Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů v práci.
Pavel OkounVážený pane Okoune,
i já Vám přeji řadu dalších studijních úspěchů a děkuji za milá slova. Vždy nás pochvala velmi potěší a povzbudí v naší práci.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

10. 2. 2014 | Monika Kotrbová:
Dobrý den ráda bych s dcerou studovala kurz pro méně pokročilé. Prosím ale o radu nevím, co jsou části. Jediný volný kurz je PET část 4. Jedná se o více pokročilý kurz než třeba PET část 1??

Vážená paní Kotrbová,
kurzy dělíme do 3-4 semestrů. 4.část je tedy poslední před skládáním zkoušky. Další PET kurz 1.část budeme otevírat zase v září. Pokud byste ho chtěla absolvovat, doporučuji si již nyní udělat u nás nezávaznou rezervaci. Naše kurzy jsou často rok dopředu obsazené.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

7. 2. 2014 | Daniela Pachlová:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dají u Vás v BC dělat i zkoušky FCE for schools, nebo je to jen v Praze? A jak uplatním slevu na studenta JČU, pokud bych dělala ty zkoušky v Praze?

Děkuji za odpověď.

Vážená paní Pachlová,
o FCE for schools zatím v ČB není velký zájem. Pro otevření termínu zkoušek vždy potřebujeme alespoň 4 kandidáty. Školy v současné době stále skládají tradiční FCE. Pokud student chce skládat zkoušku v Praze, přihlásí se do Prahy a doloží ke kopii dokladu o zaplacení i doklad o studiu na JU.
Pokud by nastal nějaký problém, obraťte se prosím na mne.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

4. 2. 2014 | Alena Pudilová:
Vážená paní Šamalíková,
ráda bych se zeptala na vydávání certifikátů CPE - v prosinci jsem zkoušku skládala a úspěšně se mi podařilo zapomenout, jak to nyní s certifikáty bude.
Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji Vám krásný den.

Alena Pudilová

Vážená paní Pudilová,
certifikáty očekáváme každým dnem. Sledujte prosím naše webové stránky.Okamžitě po obdržení certifikátů bude v Aktuálních informacích zveřejněna výzva k jejich vyzvednutí. Ráda gratuluji k Vašemu úspěchu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

31. 1. 2014 | Gabriela Filipová:
Dobrý den, nenašla jsem termíny Cambridge zkoušek, jenom ty na jaro 2014. Hledám špatně? Děkuji.

Vážená paní Filipová,
máme vyvěšené vždy jen ty nejbližší termíny. Hned po ukončené registraci FCE a CAE na březen, tj. koncem února, zviditelníme termíny na červen. Další zkoušky FCE a CAE se budou konat na počátku června. V úterý Vám na Váš mail pošlu přesné písemné i ústní termíny zkoušky FCE a CAE. Předpokládám, že o některou tuto zkoušku máte zájem.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 1. 2014 | Petra Jelínková:
Dobrý den paní doktorko,
ráda bych se zeptala, chtěla bych chodit od února na FCE s tím, že bych chtěla zkoušku v červnu. Momentálně jsem na ÚP, takže můžu docházet i dopoledne, ale v případě, že budu zaměstnaná, bych to musela přehodit na odpoledne. Je možno takto kalkulovat nebo se člověk musí rozhodnout napevno předem? Moc děkuji Petra Jelínková


Vážená paní Jelínková,
můžete se přihlásit na dopolední kurz. V případě, že byste musela kurz zrušit kvůli práci, vrátili bychom Vám peníze za neodchozené hodiny nebo bychom Vás přeřadili do odpoledního kurzu, pokud by bylo volné místo. Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 1. 2014 | Eva Šelepová:
Vážená paní Šamalíková,
ráda bych do Britského centra chodila na přípravné kurzy na FC. Bohužel už jsou nyní všechny termíny plné. Neuvažujete o otevření dalších kurzů?
Děkuji za odpověď.
Eva Šelepová

Vážená paní Šelepová,
další termíny FCE budou otevřeny až od září. Bohužel nemáme už volné učebny. Vzhledem k tomu, že jsou naše kurzy vyprodány vždy dlouho dopředu, doporučujeme si u nás udělat nezávaznou rezervaci. Pak už za Vás budeme sledovat pro Vás vhodná uvolněná místa.
Děkuji za projevený zájem a srdečně zdravím.
I.Šamalíková