Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>

10. 7. 2013 | Klára Kovaříková:
Dobrý den, ukončila jsem 9.třídu ZŠ s rozšířenou výukou jazyků , měla bych zájem o kurzy pro středně pokročilé a přípravu na testy FCE . Mohli byste mi poradit , jaký kurz vybrat od září 2013 ? děkuji .

Milá Klárko,
bylo by nejlepší, kdybys k nám zašla a nechala se otestovat. Vzhledem k tomu, že jsi absolvovala ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, je pravděpodobné, že bys mohla začít s kurzem FCE a za 1,5 se přihlásit na zkoušku. Pokud ale za sebou nemáš zatím žádné zkoušky z AJ, tak doporučuji nejdříve test - cena testu je 50Kč/ 20 min. Kurz FCE je dost náročný, tak abychom věděli, že jsme Tě zařadili správně. Pak se domluvíme na možnostech.
Srdečně zdraví a na setkání se těší
I.Šamalíková

24. 6. 2013 | Barbora Filipová:
Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli bude otevřená knihovna, dne 28.6.2013 a do kolika hodin. Jestliže už bude tento den zavřeno,prosím Vás o proudloužení termínu u knížek, které mám vypůjčené.Děkuji

Paní Filipová,
bohužel v pátek máme již zavřeno. Otevírací hodiny přes prázdniny naleznete na webu. Vše máte prodloužené do 15.9. Přejeme hezkou dovolenou.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

19. 6. 2013 | Vu Thanh Huyen:
Dobrý den, potřebovala bych prodloužit termíny u všech knížek, které u sebe mám, nejsem v ČR. Děkuji moc!

Samozřejmě, to není problém. Vše Vám prodlužujeme až do 15.září.
Srdečně zdraví a přeje pěkné prázdniny
I.Šamalíková

27. 5. 2013 | Klára Gráfová:
Dobrý den, jsem studentka FF JU a příští zimní semestr budu dělat zkoušku z AJ - úroveň B2. Letos jsem neuspěla a bylo mi doporučeno nechat se u Vás otestovat testem jazykové úrovně. Bylo by možné tento test uskutečnit ideálně po 14.6.?
Děkuji Vám moc za odpověď!


Slečno Gráfová,
můžete zajít na test 18.6. mezi 13 - 15 hod, a nebo 19.6. stejný čas. Prosím, potvrďte mi, jestli se Vám termín hodí.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

11. 5. 2013 | Jiří Guth Jarkovský:
Dobrý den, omlouvám se, protože možná už píši moc pozdě, ale bylo by možné prodloužit výpůjčku knih na jméno Zuzana Guthová?
The Way Home vrátím co nejdříve, jak to půjde, ale Velkého Gatsbyho jsem ještě nedočetl a klížky na přípravu na TOEFL testy budu také ještě potřebovat.
Děkuji.


Vážený pane Jarkovský, vše máte prodlouženo do 9.června.
Mějte se pěkně.
Zdraví
I.Šamalíková

2. 4. 2013 | Monika Kalusová:
Dobrý den,

mohu se zeptat, kdy mohu u Vas absolvovat placement test?

Děkuji Vám,

Kalusová


Vážená paní Kalusová,
od 5.4. budu 14 dní mimo Britské centrum, takže buď můžete přijít zítra 4.4. mezi 10.30 - 14.00 hod, nebo kdykoliv od 22.4. vždy hodinu před uzavírací dobou - viz. www.britskecentrum.cz.
Srdečně zdravím a těším se na Vás.
I.Šamalíková

21. 3. 2013 | Marie Valdová - Jazyková škola Zachová s.r.o.:
Dobrý den,
rádi bychom se zeptali, zda je možné přihlásit cca 5 dětí na zkoušky YLE? Vyhovoval by nám nějaký červnový termín, máte-li ho v nabídce. Musí děti přijet do Č. Budějovic, nebo lze zkoušku složit přímo v J. Hradci, kde máme prostory? Popř. nevypisujete termín zkoušek i někde poblíž J. Hradce? Velice děkujeme za Vaše vyjádření. S pozdravem
M. Valdová


Vážená paní Valdová,
ráda Vaše děti přiřadím k žákům ZŠ v Kardašově Řečici, kteří budou skládat zkoušky v druhé polovině května. V úterý Vám pošlu podrobnější informace. Na Vaší škole bychom zkoušky mohli také v budoucnu skládat, ale pouze při počtu alespoň 20 dětí.
Děkuji za Váš dotaz a budeme se na Vás i Vaše děti těšit.

I.Šamalíková

12. 3. 2013 | Monika Hüttlová:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda- li se někdy v dohledné době konají zkoušky IELTS.
Děkuji
Hüttlová


Vážená paní Hüttlová,
zkoušky IELTS můžete skládat v současné době v Praze,viz stránky www.britishcouncil.cz, odd.Exams. V Č.Budějovicích plánujeme otevřít tyto zkoušky až na podzim 2013.

Zdraví
I.Šamalíková


11. 3. 2013 | Karel Kůs:
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit jak probíhá v Č Budějovicích poslech při zkoušce CAE,jsou k dispozici sluchátka (dělal jsem FCE v Praze a tam probíhal poslech tímto způsobem), nebo je poslech pouštěn z reproduktoru pro všechny zúčastněné? Děkuji předem za odpověď. Kůs

Vážený pane Kůsi,
poslech probíhá v perfektně ozvučených místnostech, takže bez použití sluchátek.
Pokud budete skládat zkoušku CAE v CB, ničeho se neobávejte.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

20. 2. 2013 | Barbora Pastrňákovás:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je ještě možné zapsat se u Vás na kurzy angličtiny nebo jestli jsou již všechny plně obsazené. Nejsem si totiž ani jistá úrovní. Vím, že zrovna jsem na škole absolvovala zkoušku z angličtiny úrovně B1 na jedné škole a na druhé nám bylo řečeno, že máme úroveň B2, ale tím si nejsem jistá.
Předem moc děkuji za odpověd.

Barbora Pastrňáková

Vážená slečno Pastrňáková,
nejlépe by bylo zajít k nám osobně, složit u nás náš krátký test a pak Vám budeme schopni dobře poradit, jak si co nejlépe zlepšit AJ. V současné době máme sice kurzy obsazené, ale uděláme Vám rezervaci do co nejvhodnějšího kurzu a i poradíme, co s AJ dál.
Budeme se na Vás těšit.
Zatím srdečně zdraví
I.Šamalíková

19. 2. 2013 | Hana Donéeová:
Dobrý den,
velice ráda bych se přihlásila na jazykový kurz, který vede ke zkoušce FCE, avšak je již obsazený, proto bych se chtěla zeptat, kdy otevíráte další kurzy.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Hana Donéeová

Vážená paní Donéeová,
další nové kurzy FCE budou otevřeny od začátku září. V případě, že máte o náš kurz FCE zájem, doporučuji si udělat u nás nezávaznou rezervaci - pošlete mi na můj E-mail info@britskecentrum.cz Vaše kontakty a my si Vás do rezervací uložíme. Na začátku června, v případě, že bude pro Vás místo v kurzu volné, Vám zavoláme. Doporučuji jednat rychle. Naše kurzy jsou díky své kvalitě rychle dopředu zamluvené.
Děkuji za Váš zájem a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

17. 2. 2013 | Kateřina Kokrdová:
Vážená slečno Kokrdová,
abychom nejlépe stanovili do jakého kurzu byste měla nastoupit, doporučujeme Vám udělat si u nás krátký test. Jen tak Vám můžeme poradit, jak si co nejrychleji vylepšit své znalosti. Vzhledem k tomu, že studujete AJ, tak předpokládám, že B2 by měla být v současné době Vaše výchozí znalost, kterou byste si měla postupně zdokonalit až na úroveň C1.
Srdečně zdraví a těší se na Vás
I.Šamalíková

Dobrý den,
Chtěla jsem se vás zeptat na doporučení kurzu z anglického jazyka. Jsem studentka prvního ročníku JČU obor AJ-ČJ. A moc si tu nejsem jistá v gramatice a ústním projevu. Hledám jazykový kurz, který by byl ideálně jednou do týdne (spíše ve večerních hodinách) s trváním tak do léta (tj. červen/červenec). Nevím, po jaké úrovni se u vás mám poohlížet. Jestli je vhodná úroveň FCE/B2? Nechci se vysloveně poohlížet po zkoušce FCE, protože si ji ještě nemám v plánu udělat (to je otázka budoucnosti), spíš bych preferovala nějaký kurz či cokoliv, co by pomohlo zlepšit mé výsledky z angličtiny.

Děkuji moc za Vaši odpověď,

S přáním hezkého dne
Kateřina Kokrdová

16. 2. 2013 | natalie czaban:
hello! i am registered (i hope) to the seminar on teaching through play this thursday. could you tell me what time it will finish please? thanks!N

Dear Natalie,
The seminar will finish at 6.30 p.m.
We look forward to you.
Ivana Šamalíková

15. 1. 2013 | Karolína Hovorková:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár základních otázek ohledně FCE testu: Kdy mohu začít (resp. v jakých nejbližších termínech otevíráte nové kurzy) a jakým způsobem pak například mohu test FCE využít (mohu s ním například učit apod.)? Předem děkuji za odpověď, hezký den, Karolína Hovorková


Vážená paní Hovorková,
kurzy FCE se opět otevírají od února 2013.Je ale zapotřebí, abyste se osobně zašla domluvit na termínech a absolvovala rozřazovací test.
FCE je nejžádanější zkouškou v naší republice. Zkouška je velmi uznávaná i v zahraničí. Podrobnosti získáte zase u nás.
Pro učení je předpokladem pedagogické vzdělání, ale s FCE Vás mohou zaměstnat v jazykových školách. Záleží na zaměstnavateli.
Srdečně zdravím a budu se těšit na Vaši návštěvu.
I.Šamalíková

9. 1. 2013 | irena dmeterova:
dobry den mam dotaz potrebuji odcestovat do anglie ale mam dva male pejsky chci s sebou prosim potrebuji informace co je k tomu za potreby pejsky mam ockovane cipovane s europasy mam obavy z karanteny dekuji predem za odpoved demeterova

Vážená paní Demeterová,
tento dotaz je trochu mimo náš obor. Každopádně jsem zapátrala a zjistila, že
veškeré informace o cestování s pejsky do zahraničí podrobně a přehledně najdete na www.muj-pes.cz.
Srdečně zdravím a přeji šťastnou cestu.
I.Šamalíková