Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

1. 12. 2012 | Helena:
Paní Šamalíková, paní Ježková a paní Stolbenková, velmi ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši velmi záslužnou práci, kterou děláte pro všechny lidi, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině. Britské centrum navštěvuji velmi ráda a těším se na každou návštěvu, protože vím ,že tam najdu SKVĚLÉ lidi a ÚŽASNOU PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU. Vaše přednášky i besedy jsou nezapomenutelné a Vy jste BÁJEČNÉ,že tato setkání pro své návštěvníky organizujete.
Děkuji Vám a těším se na další spolupráci. S pozdravem
H.V.Milá paní Heleno,
děkujeme moc za moc milá slova. Úžasná atmosféra by nemohla být bez úžasných lidí, kteří naše centrum navštěvují. Jsme tomu moc rády. Každé takovéto "pohlazení" po duši nám ale vždy udělá velkou radost.
Děkujeme a přejeme pěkné vánoční svátky.
I.Šamalíková

23. 11. 2012 | Katerina Mazancova:
Dobrý den,
přihlásila jsem se na zkoušky FCE, které budou nyní v prosinci. Měl mi přijít potvrzovací e-mail, prozatím mi ale bohužel nic nedorazilo.
Děkuji za informaci


Slečno Mazancová,
pozvánky na zkoušky jsme všem kandidátům posílali již 13.11.2012. Přepošleme Vám ji tedy ještě jednou. Pokud byste ji neobdržela nejdéle v úterý, prosím napište nám a my Vám ji pošleme poštou.
Děkuji, že jste se ozvala a věřím, že v úterý bude vše v pořádku.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

14. 11. 2012 | Soňa Macháčková:
I am so sorry, I have to cancel my registration for tomorrow for the program Teaching through Drama.

It´s no problem. Thanks for your message.
Best wishes
Ivana Šamalíková

17. 10. 2012 | Klára Šicnerová:
Dobrý den,
sháním kontakt na učitelku AJ. Dávala soukromé hodiny. Vím jen, že křestní jméno je Aileen. Mám na ní mobil, ale ten je momentálně vypnutý. Děkuji za info:)


Vážená paní Šicnerová,
Aileen Hovorka bydlí v Třebotovicích u Dobré Vody a její telefon Vám posílám na Váš E-mail Srdečně zdraví
I.Šamalíková

10. 10. 2012 | Jana M.:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vypisujete zkoušku BEC Preliminary do konce roku či na začátku příštího.

Vážená paní Marešová,
zkoušky BEC se pro malý zájem v ČB skládají pouze v Praze. Podívejte se prosím na stránky www.britishcouncil.cz
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

17. 9. 2012 | Marcela Barboříková:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné od příštího semestru u Vás navštěvovat přípravný kurz pro CAE. Momentálně chodím na konverzační kurz C1 v jiné jazykové škole a měla bych zájem o certifikát. Asi před 5 měsíci jsem si u Vás dělala "Quick replacement test" a vyšlo mi, že bych kurz mohla navštěvovat. Byla bych ráda, kdybyste mi dali vědět, popř. mě vedli v evidenci, pokud je to možné. Děkuji, s pozdravem, Marcela Barboříková


Vážená paní Barboříková,
rádi jsme Vás zařadili do seznamu rezervací a jakmile se pro Vás vhodné místo uvolní, dáme Vám vědět. Pošlete mi prosím na info@britskecentrum.cz Vaše číslo telefonu, abychom mohli reagovat rychle.
Děkuji a věřím, že i Vás jednou přivítáme v našich jazykových kurzech.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

4. 9. 2012 | Markéta Kokořová:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli se u vás ještě letos budou konat FCE zkoušky.
Děkuji

Vážená paní Kokořová,
zkoušky FCE se u nás vždy konají v prosinci, březnu a červnu. Během týdne bude na našem webu (v odd. Jazykové zkoušky-dole) vyvěšena přihláška ke zkoušce, kterou si budete moci stáhnout. Kdybyste potřebovala poradit s přípravou na zkoušku, rádi Vám u nás pomůžeme.
Mějte se pěkně,
I.Šamalíková

3. 9. 2012 | Stavraki A.:
Dobrý den,
přihlásila na Vaše jazykové kurzy začátkem dubna svého syna Stavraki A. 19. 4. 2012 syn udělal Online test v Britském centru JU. Podle bodové ohodnocení p . PhDr. Marie Stolbenková orientačně ukázala jazykovou úroveň, řekla, že je volná místa i slíbila ozvat se. Do dnešního dne nikdo nic ne dál nám vědět.
Děkuji za odpověď.
p.Stavraki A.


Vážená paní Stavraki,
děkuji Vám, že máte zájem o naše kurzy. Vždy u nás převažuje zájem nad počtem míst, která jsou k dispozici. Při Vašem hovoru s Dr. Stolbenkovou došlo k nedorozumění. Naše praxe je taková, že po vyhodnocení testu si zájemce zařadíme do seznamu a pokud právě není místo v kurzu volné, tak čekáme až se pro něj vhodné místo uvolní. Váš syn byl zařazen na seznam čekatelů PET kurzu, ale bohužel místo pro něj v září volné nebylo. V dubnu jsou většinou všechny zimní kurzy již obsazené. Stále ale bude veden jako případný zájemce o kurz. Jakmile se vhodné místo pro něj uvolní, dotážeme se ho přednostně, jestli má ještě o kurz zájem. Děkujeme za pochopení a věříme, že v blízké době i Váš syn do našeho kurzu nastoupí.

Srdečně zdraví
I.Šamalíková

26. 8. 2012 | Andrea Weisfeitová:
Dobrý den,
ráda bych se přihlásila na Vaše jazykové kurzy, ale už je vše obsazené. Chtěla jsem se zeptat, jestli nebudete otevírat ještě další, nebo jestli se náhodou neuvolnilo ještě nějaké místo. Měla bych zájem o přípravný kurz FCE 1. část, který se koná v pondělí. Za odpověď předem děkuji.
Andrea


Vážená paní Weisfeitová,
tento týden Vám dáme vědět, jestli budeme otevírat ještě jeden kurz FCE. Máme velký převis zájemců, ale bohužel naše prostorové kapacity jsou omezené.Děkujeme Vám za Váš zájem a koncem týdne se Vám ozveme. Prosím, pošlete nám na info@britskecentrum.cz Vaše telefonní číslo.
Děkuji a srdečně zdravím
I.Šamalíková

21. 8. 2012 | Anna Vidrmannová:
Milé Britské centrum, končí prázdniny a protože už mám všechny Vaše knížky přečteny, moc se k Vám zase těším.
Anička


Milá Aničko,
i my se na Vás těšíme a věříme, že oceníte i nově nakoupené knihy, které Vám budou v září k dispozici.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

15. 8. 2012 | Jan Nováček:
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli už náhodou nepřišly certifikáty FCE, které jsme dělali dne 7.6.2012. Na online jsem se již díval, a jelikož jsem uspěl, tak by mě zajímalo, zda již přišly.
Děkuji, Jan Nováček

Vážený pane Nováčku,
gratuluji Vám k úspěšnému složení zkoušky. Certifikáty došly. Z důvodu našich dovolených je budeme vydávat od 5. září, jak jsme zveřejnili na našich webových stránkách v Aktuálních informacích.
Pokud byste certifikát potřeboval dříve, zavolejte mi na 602427604 a domluvíme se na dřívějším předání.
Srdečně zdravím a ještě jednou gratuluji.
I.Šamalíková

2. 8. 2012 | Markéta Jedličková:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda budete otvírat další kurz Pet od září? Dívala jsem se na aktuální informace, bohužel je kapacita obsazena. Měla bych velký zájem, našlo by se zde pro mě místo? Děkuji a přeji hezký den.Vážená paní Jedličková,
zadali jsme si Vás do rezervačního systému a jakmile se nějaké vhodné místo v současné době či v budoucnu uvolní, budeme Vás kontaktovat. Naše kurzy jsou vždy dlouhodobě dopředu obsazené, ale každý zájemce se k nám vždy časem dostane.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 7. 2012 | Kateřina Straková:
Hezký den,
ráda bych poděkovala za veškerou péči, kterou Britské centrum věnuje svým klientům. Vždy se zde setkávám s příjemnou atmosférou, porozuměním a dobrou radou. Podpora a pomoc, kterou jste mi nabídli, mě úspěšně provedla zkouškami FCE a přijímacími zkouškami na vysokou školu. Velmi si cením také akcí a přednášek, které pořádáte, nabízí se tak výjimečná příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Zvláštní dík bych chtěla vyslovit paní Věře Ježkové, za její milou povahu, vlídné slovo a vášeň pro anglicky psanou literaturu. Je pro mě v životě velkou inspirací.


Vážená slečno Straková,
je pro nás všechny vždy velkým povzbuzením číst takováto hezká slova. Každá pochvala je zároveň i naším hnacím motorem. A já osobně jsem velmi ráda, že mám kolegyně, na které mohu být pyšná. Děkujeme Vám.
Srdečně zdravím a přeji pěkné léto.
I.Šamalíková

18. 7. 2012 | Štěpánka Machová:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda budete od září otevírat další přípravný kurz na zkoušku CAE, chtěla bych zkoušku skládat v prosinci.

Děkuji za informace
Štěpánka Machová


Vážená paní Machová,
dáme Vám vědět začátkem srpna, jestli je ještě nějaké místo volné. Momentálně vyřizujeme všechny předešlé rezervace. I Vás si nezávazně dáme do požadavků. Každopádně děkujeme za Váš zájem a ozveme se.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 5. 2012 | Jan Gryml:
Vážená paní doktorko,
děkuji za možnost zúčastnit se Dnů indické kultury. Byl to pro mne velký zážitek a ze setkání s panem velvyslancem jsem byl nadšený. Děkuji a přeji hodně dalších podobných akcí.
Jan Gryml


Vážený pane Grymle,
i my Vám děkujeme za milou zprávu. Věříme, že i další pořady se Vám budou líbit.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková