Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

30. 4. 2015 | Juliana Novotná:
Dobrý den,asi před 14 dny jsem se přes vaše stránky přihlásila na přednášku pana prof. Hilského, ale nepřišlo mi žádné potvrzení. Můžete mi prosím moji účast takto potvrdit? Děkuji, s pozdravem, Juliana Novotná


Vážená paní Novotná,
potvrzení neposíláme, zobrazí se Vám na obrazovce ihned po registraci. Jsme rádi, že máte o přednášku zájem a těšíme se na Vás.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 4. 2015 | Mgr. Renata Dvořáková:
Dobrý večer paní Šamalíková, nedávno jsem Vás navštívila v BC. Ráda bych se přihlásila na kurz k získání B1 případně B2, ovšem zatím máte obsazeno. Pokud by se vyskytla možnost, dejte mi prosím vědět na výše uvedený e-mail. RD mobil: +420 777 082 341. Již nejsem sice studentkou, ovšem zájem u mne stále trvá. :-)))Děkuji předem za Vaši odpověď jak to vypadá.

Vážená paní Dvořáková,
do poloviny června Vám dáme vědět, jaké kurzy se nově otevírají. Věřím, že se nějaké vhodné místo pro Vás najde.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

29. 4. 2015 | Markéta Vanišová:
Dobrý den,

jsem ze Zdravotně sociální fakulty a je nás 7 děvčat, která neudělala vstupní test z angličtiny. Abychom ho psát příště nemusely a nemusely se na něj spoléhat, měly bychom vlastnit certifikát nebo nějaké potvrzení, že jsme na úrovni angličtiny B1. Další vstupní test píšeme na začátku října a je to poslední pokus. Chtěly bychom si ale do té doby zkusit napsat Placement Test. Na Ekonomické fakultě nám Placement testy umožňují psát, ale už je bohužel nevypíší v nejbližších termínech. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli je u Vás možné psát tyto testy získat tak oficiální certifikát nebo potvrzení úrovně B1? Děkuji mnohokrát a hezký den M.V.

Milá paní Vanišová,
vše jsem uvedla v minulém dopise. Naráz můžeme otestovat 4 zájemce. Pokud byste potřebovaly test skládat všechny, napište, kdy se můžete dostavit a my Vám termín potvrdíme. Příští týden by nebyl problém kdykoliv, pak jsme v období zkoušek až do 13. června, takže by to bylo složitější. Jistě nějaký vhodný termín pro obě strany ale najdeme.
Mějte se pěkně a budeme se na Vás těšit.
Zdravím ještě jednou.
I.Šamalíková

27. 4. 2015 | Markéta Vanišová:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Potřebovala bych vlastnit certifikát nebo potvrzení o tom, že jsem na úrovni B1. Slyšela jsem něco o Placement testech, které si zaplatíte a píšete je online. Vidím, že Placement testy je možné u Vás psát, ale dočítám se, že ve Vašem případě mají sloužit pouze k ověření mé úrovně v angličtině. To znamená, že žádné potvrzení nedostanu? Nemohu se tedy prokázat tím, že mluvím B1? Děkuji s pozdravem Markéta V.

Vážená paní Vanišová,
pokud si Placement test složíte u nás, dostanete i doklad, který Vám potvrdí Vaši momentální jazykovou úroveň. Domluvte se na SZF, zdali Vám náš doklad uznají. Pokud ano, můžete k nám na test přijít vždy nejdéle 1,5 h před zavírací dobou. Cena testu je 150 Kč. Abyste doklad od nás obdržela, musíte skládat test u nás. Bez dokladu si test můžete zkusit i doma. Informace najdete na našich webových stránkách v odd. Testování. To vše platí i pro Vaše kamarádky.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

27. 4. 2015 | Simona Krebsova:
Dobry den,

rada bych prosla jazykovou zkouskou s cilem ziskat certifikat a mit tak moznost dolozit znalost a uroven anglickeho jazyka. Jiz par let ziji a pracuji v Anglii a tudiz bych byla pro uroven pokrocilou. Muzete mi prosim nastinit, jak slozite testy jsou, jak probihaji, na co se pripravit a zda-li mate k dispozici terminy, z kterych si vybrat?

Dekuji.

S pozdravem
Simona Krebsova


Vážená paní Krebsová,
vše o zkouškách naleznete na našich webových stránkách v odd. Jazykové zkoušky. Pro Vás by zřejmě byla vhodná zkouška FCE nebo CAE. Zkoušky se skládají 3x ročně- červen, prosinec a březen. Pozor - minimálně 2 měsíce předem probíhají registrace.V případě, že si nejste jistá Vaší jazykovou úrovní, doporučuji si složit dlouhou verzi on-line testu, vše viz. v odd. Testování. Cena testu je 150 Kč. Stačí nám poslat kopii dokladu o zaplacení a my Vám pošleme mailem přístupová hesla k testu. To je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak si zjistit svou jazykovou úroveň a následně si vybrat i jazykovou zkoušku.
V případě dalších dotazů mi prosím napište přímo na info@britskecentrum.cz.
Děkuji a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

23. 4. 2015 | Marie Knetlová:
Dobrý den, paní Šamalíková, Učím na ZŠ v ČB (jak jistě víte:-) Ráda bych se, prosím zeptala, zda nepořádáte nějaké akcičky pro žáky ZŠ. Popřípadé, zda bychom se mohli přijít s žáky podívat do knihovny. Děkuji velice za odpověď. s přáním krásného jara, Maruš Knetlová


Milá Maruško,
akce pro žáky ZŠ momentálně žádné nepořádáme. Do knihovny se samozřejmě přijít podívat se žáky můžete, ale až na podzim. Nyní jsme ve zkouškovém období, a tak exkurze přesouváme na září.
Mějte se moc pěkně a ráda jsem Vás zase viděla.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

21. 4. 2015 | Iveta Dvořáková:
Vážená paní Šamalíková,
před časem si u Vás zakoupila placement test jedna kamarádka, která mi následně test prodala. Dělala jsem si ho v pátek a nepřišel mi žádný výsledek, je to možné nějak dohledat, prosím?
Děkuji Dvořáková

Vážená paní Dvořáková,
pokud jste od kamarádky dostala i návod k testu, tak tam máte i postup, jak se dozvíte Vaše výsledky. Pro jistotu Vám výsledky dnes pošlu na Váš mail.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

12. 4. 2015 | Jana Strachová:
Vážená paní Šamalíková.
již několik let pravidelně navštěvuji vaše čtvrteční pořady, které jsou moc hezké. Děkuji moc za poskytované zážitky.
Srdečně
J. Strachová


Vážená paní Strachová,
i my děkujeme, že k nám chodíte. Věřím, že se Vám budou líbit i další přednášky, které připravujeme.
Srdečně zdravím a děkuji
I.Šamalíková

31. 3. 2015 | Hana Čížková:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné u Vás děti přihlásit na cílenou přípravu na zkoušky YLE Movers dle níže uvedených podkladů.


Vážená paní Čížková,
přípravu dětí na YLE zkoušky u nás neděláme. Obraťte se ale na JŠ Sophia, Hroznova ul.Děti z jejich kurzů letos u nás v květnu budou skládat zkoušky Starters a zcela jistě pak budou pokračovat od září s navazující přípravou na Movers.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

19. 3. 2015 | Alena Boháčová:
Dobrý den,
od kolika bodů je v jednotlivých úrovních Oxford Online Placement Test úroveň B2?


Vážená paní Boháčová,
minimální počet bodů je u hodinového testu 61 bodů.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

18. 3. 2015 | Jiří Havel:
Zdravím Vás - těšil jsem se na The UK - it is more than London, ale nelze mi, učím anglinu - tak příště
Have a nice time
JH

Tak příště:)
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 2. 2015 | Jan Kasanda:
Dobrý den,
máte v knihovně k zapůjčení popřípadě k zakoupení publikaci: Cambridge English Preliminary 8 (ISBN: 9781107675834)?
Děkuji za odpověď.
Jan Kasanda


Vážený pane Kasando,
ano, tento titul máme a je v současné době k zapůjčení. Srdečně zdraví
I.Šamalíková

5. 2. 2015 | Jan Hron:
Dobrý den paní Šamalíková,
děkuji za skvělý servis a pomoc při studiu.
Jan Hron


Vážený pane Hrone,
vůbec není zač. Jsem ráda, že jsme Vám mohli pomoci.
Mějte se pěkně a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

23. 1. 2015 | Jana Kotrčová:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak to funguje, když bych se chtěla zapsat do kurzu na PET test. Jestli bude někde vyvěšeno, kdy kurz začíná a v jakých časech bude probíhat? Předem moc děkuji za info.
Pěkný den
Kotrčová


Vážená paní Kotrčová,
v současné době máme poslední místo v kurzu PET, který začne první týden v únoru, v pondělí v 18:10hod. Je to kurz, který bude v červnu nejdéle v prosinci 2015 končit zkouškou PET. Pokud chcete, můžete se v pondělí po domluvě přijít do kurzu podívat. Další PET kurz bude otevřen v září a bude začínat od začátku.
Srdečně zdravím a děkuji za Váš zájem.
I.Šamalíková

16. 1. 2015 | Karla Dvořáková - Zemědělská fakulta JU:
Budete nám zase zasílat pozvánky na "čtvrtky" ?

Děkuji


Vážená paní Dvořáková,
jistě a rádi. Jakmile budeme mít obsah přednášek pohromadě, ihned přepošleme.
Srdečně zdravím a díky za Váš zájem.
I.Šamalíková