Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

3. 2. 2021 | Jana Andrlová:
Dobrý den,

Ráda bych složila zkoušku z AJ - CAE. Nevím ale, jestli na to mám znalosti. Poskytujete krátký test v centru nebo je k dispozici jen on-line verze? A jak probíhají zkoušky? Osobní kontakt mi přijde jednodušší. Děkuji za informaci. Jana Andrlová


Vážená paní Andrlová, v současné době je možná pouze online verze. Právě jsem Vám zaslala přístupová hesla.
Zkoušky CAE se budou skládat v březnu a v červnu - viz odd. Jazykové zkoušky. Pozor na registrační termíny.
Srdečně zdravím.
I.Šamalíková

24. 1. 2021 | Sylvie Hendrychová:
Vážená paní Šamalíková,
dne 14.12.2020 jsem se zúčastnila zkoušky FCE a doposud nemám žádné zprávy o tom, zda jsem tuto zkoušku složila, či nikoliv.
Prosím Vás tedy o informaci, kdy by měly být výsledky k dispozici, případně o jejich zaslání na můj přiložený email.

Předem děkuji za odpověď
S pozdravem
Sylvie Hendrychová

Vážená paní Hendrychová,
výsledky si můžete zjistit online zadáním kódů, které jste měla uvedené na Pozvánce ke zkoušce i s uvedeným datem 8.2.2021, kdy bude výsledek zveřejněn. Zatím tedy výsledky ještě nejsou zobrazeny. Vydržte :).
Mějte se pěkně a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

9. 1. 2021 | Tereza Spimmerimmerová:
Dobrý den, rada bych se prohlásila na kurz anglického jazyka, který by mě připravil na cambridgeské zkoušky B1 Preliminary. Angličtinu jsem měla naposledy na střední škole a maturovala zní cca 5 let zpět. Mate prosím aktuálně nějaký volný kurz?

Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Tereza Spimmerwimmerová

Vážená paní Spimmerwimmerová,
máme poslední 2 volná místa ve čtvrtek od 18:10 hod. Je to pokračovací kurz-poslední třetina knížky B1. Myslím si, že s Vašimi zkušenostmi by tento kurz byl pro Vás vhodný. Ve Vašem případě je zbytečné začínat úplně od začátku knihy. Můžete se k nám, pokud chcete, přijít předem otestovat. Vše viz. odd. Jazykové kurzy.
Srdečně zdravím
I.Šamalíková

31. 12. 2020 | Nikola Bílková:
Dobrý den,
minulý rok jsem u Vás úspěšně složila zkoušku druhého certifikátu z angličtiny. Kdy bych si ho mohla vyzvednout?
Děkuji a přeji krásné svátky Bílková

Vážená paní Bílková,
nejdříve Vám blahopřeji k získání certifikátu:). A pak Vám také přeji krásný a klidný letošní rok 2021.
Certifikát si můžete vyzvednout kdykoliv v otevíracích hodinách u nás v Britském centru.
Srdečně zdravím a budu se na Vás těšit.
I.Šamalíková

11. 12. 2020 | Kristyna Autratova:
Dobry den,

mam zajem o Cambridge zkousku nejspis B2, ale nejdriv bych si chtela udelat rozrazovaci test. Pisete ze je treba uhradit 20,- na bankovni ucet. Jak se postupuje dale po zaplaceni?
Dekuji,
Kristyna Autratova


Vážená paní Autratová,
po zaplacení částky 200,- Kč na uvedený účet nám zašlete doklad o zaplacení na info@britskecentrum.cz a my Vám obratem pošleme přístupová hesla k testu a k výsledkům. Kdybyste potřebovala po zjištění výsledku testu s něčím poradit, jsme připraveni na mailu nebo na telefonu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

23. 11. 2020 | Mgr. Marie Tůmová:
Dobrý den,
jsem přihlášená na zkoušku C1 - 5. 12. 2020. V průvodním emailu bylo uvedeno, že 14 dní před zkouškou přijdou podrobnější informace. Zatím stále nic nepřišlo - proběhne tedy zkouška i vzhledem k současným opatřením? A koná se písemný test ve stejný den jako ústní zkouška? Předem děkuji za odpověď.

S přáním krásného dne,
Mgr. Marie Tůmová


Vážená paní Tůmová,
do posledních chvil jsme nevěděli, jestli se zkouška kvůli koronaviru vůbec bude konat. Vládní nařízení se měnila příliš často. Čekali jsme s Pozvánkou tentokrát na chvíli, až si budeme jisti, že zkoušky budou moci proběhnout. Naší snahou bylo, aby se zkoušky nemusely překládat a všichni kandidáti zkoušky absolvovali. Pozvánku jsme Vám tedy z tohoto důvodu poslali později. Věřím, že nás současná napjatá situace omlouvá. Ústní zkoušky se budou konat ve stejný den jako písemné.

Srdečně zdravím a těšíme se na Vás v sobotu.
I.Šamalíková

5. 11. 2020 | Mgr. Jan Opekar:
Vážená paní doktorko,
chtěl jsem se domluvit ohledně registrace ke zkoušce CAE, která by měla proběhnout 5. 12. 2020. Zhruba před měsícem jsem byl informován, že termín registrace, pokud se nemýlím, bude umožněn do 15.11. Byl jsem tedy překvapen, když jsem se dnes dočetl na Vašich stránkách, že je do 2. respektive 3.11. Chtěl jsem se zeptat, zda zkouška proběhne ve standardní, prezenční, formě a dále jestli bych se mohl domluvit na dodatečném zapsání ke zkoušce. Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem,
Mgr. Jan Opekar

Vážený pane Opekare, podívám se na možnost dodatečného zapsání a dám Vám vědět. Pošlete nám prosím Vaše telefonní číslo na E-mail : info@britskecentrum.cz.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

3. 11. 2020 | Lucie Fišerová:
Vážená paní Fišerová,
nevím, kdo Vám poskytl tuto informaci, ale my stále doufáme, že zkoušky budou. Samozřejmě záleží na pokynech vlády, ale nikdo v současnosti nemůže s jistotou říci, co bude nařízeno v prosinci. My jsme na zkoušky připraveni. Pokud by nastaly nějaké námi neovlivnitelné změny, budeme Vás samozřejmě včas informovat.
Mějte se pěkně a srdečně zdravím.
I.Šamalíková

Vážená paní Šamalíková,

jsem nyní přihlášena na CAE zkoušky v termínu 5. 12. a dostala se ke mně neoficiální zpráva o tom, že zkoušky v tomto termínu neproběhnou.

Proto bych se chtěla zeptat, jak je to nyní s termíny zkoušek, zda proběhnou ve standardním termínu.

Moc děkuji za odpověď.

S přáním pěkného dne
Lucie Fišerová

11. 10. 2020 | Thanh DO Long:
Dobry den, rad bych sem se zeptal, zda stale plati moznost zakoupit si CAE certifikaci se slevou pro studenty JCU (viz. https://jcu.cz/o-univerzite/aktuality/registrujte-se-na-cambridgeske-zkousky-s-britskym-centrem-ju)

S pozdravem,
Do Long Thanh

Vážený pane Do Long Thanh,
sleva na zkoušku stále platí po předložení nebo zaslání potvrzení o studiu na JU na info@britskecentrum.cz. Je nutné zaplatit zkoušku vždy až po předložení dokladu o studiu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

8. 10. 2020 | Gabriela Danielová:
Dobrý den, ráda bych si doma otestovala svou jazykovou úroveň a dle toho také zvolila jazykovou zkoušku, kterou bych v prosinci ráda udělala. Můžete mi prosím napsat bližší informace, jak se tedy dostat k testu z angličtiny? Uhradím Vám poplatek, a poté mi ho zašlete? Nebo jakým způsobem to funguje? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den. S pozdravem, Gabriela Danielová

Vážená paní Danielová,
přesně tak. Na našem webu v odd. Testování máte číslo účtu, kam pošlete 200,- Kč a nám doklad o zaplacení. Po obdržení potvrzení o zaplacení Vám obratem pošleme přístupová hesla k testu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

24. 9. 2020 | Juliana Novotná:
Dobrý den,
mohli byste mi prosím poslat na email pozvánku na tu včerejší /krásnou!)přednášku p.prof. Hilského? Potřebuju ji jako doklad o účasti pro svého zaměstnavatele.
Děkuji,
Novotná

Vážená paní Novotná,
jsme rádi, že se Vám přednáška pana profesora Hilského líbila. Pozvánku Vám posíláme do mailu.
Srdečně zdravím a těšíme se na Vás i příště.
I.Šamalíková

2. 9. 2020 | Michaela Pecánková:
Dobrý den,
mám dotaz ohledně vyzvednutí certifikátu. V kolik hodin je možné dojít. Otevírací dobu máte rozdělenou na knihovnu a studovnu a je možné oba časy?


Vážená paní Pecánková,
držte se času knihovny. Srdečně zdravím a gratuluji k získání certifikátu.
I.Šamalíková

24. 8. 2020 | Jindrich Faltyn:
Dobrý den, rad bych se od září přihlásil na angličtinu, moje úroveň je upper mediate B2, můžete mi prosím nabídnout nějaký vhodný kurs? Jsem momentálně mimo Evropu, tak prosím na e-mail... ozvu se zpět... dekuji

Vážený pane Faltýne,
těší mne Váš zájem o naše kurzy. Všechny termíny kurzu B2 máme vyvěšené na našich stránkách v odd. Jazykové kurzy. Stačí se zaregistrovat. Jiné termíny z kapacitních důvodů vypisovat nebudeme.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

21. 8. 2020 | František Řehoř:
Dobrý den, nešlo by se zapsat ještě na kurz C1 (od začátku)? Případně vypsat jiné termíny? Děkuji
Vážený pane Řehoři,
dáme Vám vědět po vyhodnocení obsazenosti kurzů 31. srpna.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

17. 8. 2020 | Věra Šichtová:
Dobrý den,
pracuji ve školství. Ráda bych se informovala o tom, jakým způsobem probíhá kurz angličtiny s akreditací MŠMT (číslo 33172/2013-1-567) a zda se do něj můžu přihlásit. Také bych se chtěla připravovat na zkoušky Cambridge English.
Předem děkuji za odpověď
V. Šichtová


Vážená paní Šichtová,
akreditovaný kurz má tu výhodu, že by Vám ho mohl proplatit Váš zaměstnavatel, pokud k tomu bude mít finanční prostředky. Každopádně každý náš kurz slouží pouze jako příprava na zkoušky. Kolegyně,Dr. Stolbenková, která kurzy organizuje, se s Vámi spojí a podá Vám podrobné informace.
Srdečně zdravím a budeme se na Vás těšit.
I.Šamalíková