Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

NAPIŠTE NÁM

Na dopisy odpovídá PhDr. Ivana Šamalíková, vedoucí Britského centra JU


Jméno a příjmení:
Váš email:
Datum:
Text:
Z důvodu ochrany proti spamu vepište do rámečku číslici osm


Stránka: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

16. 10. 2019 | Jana Berková:
Dobrý den,
budu se přihlašovat na FCE a studuji na PF Jihočeské univerzity. Není možné v rámci mého studia čerpat na zkoušku nějakou slevu?

Moc Vám děkuji

Jana Berková


Vážená paní Berková,
studenti JU mohou čerpat slevu 400 Kč po předložení či zaslání dokladu o studiu na JU. Další podrobnosti Vám posílám mailem.
Srdečně zdravím a těším se na Vás při zkouškách FCE.
I.Šamalíková

9. 10. 2019 | Jaroslav Robenhaupt:
Omlouvám se, na dnešní přednášku nedorazím.

Vážený pane Haupte,
děkujeme Vám za zprávu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 10. 2019 | Petra Urbánková:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda by bylo možné příhlásit se na zkoušku z angličtiny B1 for Schools: sobota 14. prosince 2019. Je možné se termínu zúčastnit i individuálně, když už nechodím do školy?
Děkuji za informaci.
S pozdravem
Petra Urbánková


Vážená paní Urbánková,
na zkoušku se přihlásit můžete. Být studentem není podmínkou. Certifikát pak obdržíte stejný jako u PET zkoušky. Nebude tam napsáno "...for Schools"
Srdečně zdravím a budeme se na Vás těšit.
I.Šamalíková

4. 10. 2019 | Iva Toncarová:
Dobrý den, jak mohu vyzvednout výsledek testu na úroveňě C1 mé dcery (tč. na VŠ v Brně)Kláry Toncarové.
test proběhl letos během prázdnin, dcera test dělala jako žák ČAG

děkuji za info
Iva Toncarová
+420739673929

Vážená paní Toncarová,
zřejmě myslíte zkoušku CAE C1, která u nás probíhala v červnu 2019. Certifikát můžete pro dceru vyzvednout kdykoliv v našich otevíracích hodinách. Vezměte si prosím s sebou svůj občanský průkaz a plnou moc od dcery.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

8. 9. 2019 | Jana Heroutová:
Dobrý den, ráda bych syna přihlásila ke zkoušce C1 Advanced....má již složenou úroveň FCE. Dočetla jsem se, že termín této zkoušky je 7.12. 2019.....kde najdu přihlášku na tuto úroveň CAE ? Děkuji Heroutová

Vážená paní Heroutová,
na zkoušku syna můžete přihlásit na našich webových stránkách v odd. Jazykové zkoušky. Naleznete tam kolonku :Přihlašování ONLINE: Online registration. Po rozkliknutí Vás systém již navede. Cena zkoušky je 4 900,- Kč. Kdyby byly s registrací nějaké problémy, pište prosím na info@britskecentrum.cz.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

28. 8. 2019 | David Petr:
Dobrý den,
je někde k nalezení ceník jazykových zkoušek? Měl bych zájem o C1 Advanced zkoušku, ale nikde jsem nenalezl její cenu. Děkuji


Vážený pane Petře,
CAE zkouška stojí 4800,- Kč. Ceník máte na našich stránkách v odd. Jazykové zkoušky. Naleznete tam po rozkliknutí zkoušky i jiné zajímavé informace.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 7. 2019 | Natálie Štěpáníková:
Dobrý den, v roce 2017 jsem složila placement test na JČU, ale nemohu certifikát najít. Je možné získat jeho duplikát? Děkuji

Vážená paní Štěpáníková,
bohužel, je to dlouhá doba, takže duplikát vyhledat nelze.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

4. 7. 2019 | Lenka Budilovská:
Dobrý den, v roce 2015 jsem dělala placement test v rámci JČU, bohužel nemohu najít certifikát. Poprosila bych o informaci zda jsou někde uloženy kopie a lze udělat duplikát. Děkuji a hezký den.

Vážená paní Budilovská,
bohužel to už je moc dávno, budete ho muset v případě potřeby složit znovu.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

3. 7. 2019 | Tereza Brhelová:
Dobrý den,

mám velkou prosbu. Sháním vydání Daily Telegraph, The Times a Guardian z 25. 6. 2019. Ráda bych se zeptala, jestli vaše centrum alespoň jeden z deníků náhodou neodebírá. Jestli ano, bylo by, prosím, možné, od vás vydání v tištěné formě zakoupit? Předem moc děkuji za odpověď.

Tereza Brhelová


Vážená paní Brhelová,
odebíráme pouze Guardian a poslední číslo máme ze 14.6. Noviny chodí se zpožděním. Prodat Vám ho nemůžeme, ale lze si potřebnou část ofotit. V roce 2020 budeme starší výtisky novin vyřazovat, takže pak byste mohla i tento výtisk získat.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

9. 6. 2019 | Jakub Řehula:
Dobrý den,

Absolvoval jsem ve Vašem centru zkoušky CAE a úspěšně je složil.
Rád bych se zeptal jak mám postupovat v případě, že mi nedorazil žádný certifikát? (pouze emailem Assesment)
Mnohokrát děkuji za odpověď.

Vážený pane Řehulo,
podle databáze jsem zjistila, že jste zkoušku CAE skládal již v prosinci 2018. Od února Váš certifikát je jako jediný u nás nevyzvednutý. Zřejmě jste přeslechl informaci, že si ho máte vyzvednout v Britském centru měsíc po obdržení online výsledků :). Kdykoliv do konce června si pro něj můžete zaskočit. Pak čerpáme dovolené.
Srdečně zdravím a dodatečně gratuluji k úspěšnému složení zkoušky.
I.Šamalíková

2. 6. 2019 | Sára Brožíková:
Dobrý den,

Měla bych zájem o letní intenzivní kurz na úrovni B2. Mohla bych se ale ještě předem zeptat, jaká bude náplň kurzu?
Děkuji. Hezký den.

Brožíková


Vážená paní Brožíková,
letní kurz B2 je velmi intenzivní a je především vhodný pro zájemce, kteří chtějí skládat v zimním termínu zkoušku B2FCE. V kurzu se probírají všechny části zkoušek B2 a upozorňuje se na nejčastější chyby, doplňuje se slovní zásoba, gramatika a další učivo nutné pro zvládnutí zkoušky. Kurz je ale jistě přínosem i pro ty účastníky, kteří neplánují zkoušku skládat.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

31. 5. 2019 | Štěpán Kubů:
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně online testovaní přímo u Vás v Britském centru, zda je možné si u vás udělat test i během prázdnin popř. v září.
S přáním hezkého dne, Štěpán Kubů.

Vážený pane Kubů,
otestovat Vás můžeme druhý týden v srpnu, otevírací doba na webu viz. Aktuální informace, a nebo v září kdykoliv.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

27. 5. 2019 | Ivana Černá:
Dobrý den,
dcera by měla mít k přijímacím zkouškám zkoušku "Cambridgské zkoušky YLE (A2)". Odpovídá tomu: a)A2 Key, B1 Preliminary: sobota 16. listopadu 2019 nebo b) A2, B1 for Schools: sobota 14. prosince 2019 ?


Vážená paní Černá,
pokud se jedná o YLE, tak tomu odpovídá, YLE A2 Flyers. Tyto zkoušky právě skončily a budou se opět skládat až v příštím roce na jaře. Vyšší zkouškou A2 je i zkouška Key, která se bude skládat v listopadu 2019 a registrace na ni začínají již v září. Takže záleží na tom, kdy bude dcera skládat přijímací zkoušky. Obě zkoušky jsou pro ni vhodné, ale Key je obtížnější. Pokud byste potřebovala další podrobnosti, pište prosím na info@britskecentrum.cz
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 4. 2019 | Jarmila Jílková:
Dobrý den, prosím o informaci, zda se dcera 14 let může přihlásit ke složení zkoušky YLE flyers, či zda věkově spadá již pod KET for schools. O složení zkoušky uvažujeme z důvodu bonusu u příjímacích zkoušek. Děkuji a přeji hezký den. Jílková J.

Vážená paní Jílková,
věkově by mohla dcera skládat zkoušky obě, ale záleží na tom, jestli se na ně i připravovala. Každopádně na zkoušku KET for Schools je nutná dlouhodobější příprava. Mohu Vám nabídnout i naše testování, které by nám ukázalo, která zkouška je pro dceru vhodnější. V současné době je po registracích na letní termín KET zkoušek. Další KET zkoušky se budou skládat opět v listopadu 2019. Zkoušku Flyers je možné skládat ještě nyní 5. června - další termíny na Flyers budou opět až na jaře 2020. Pokud tedy o Flyers budete mít zájem, napište mi prosím na: info@britskecentrum.cz a já Vám pošlu přihlášku a potřebné další informace.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková

30. 4. 2019 | Albert Hadáček:
Zdravím, před 3 lety jsem ještě na gymnáziu úspěšně absolvoval zkoušku CAE (C1), nyní se hlásím na univerzitu ve Skotsku, jenž vyžaduje maximálně 2 roky starý certifikát. Lze to řešit i jinak než znovu absolvováním jazykové zkoušky (přezkoušení, ověření...)?

Děkuji.


Vážený pane Hadáčku,
zkoušku musíte složit znovu. Ostatní informace Vám posílám na Vás mail.
Srdečně zdraví
I.Šamalíková